Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Akriliniai dažai

Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kas yra akriliniai dažai? Šie dažai apibūdinami kaip beveik bekvapiai, greitai džiūstantys ir pagaminti vandens pagrindu. Akriliniai dažai gali būti skysti, pastos pavidalo ar net purškiami. Auksiniai, sidabriniai, raudoni, žali, kadmio ar citrinos geltonumo, juodi akriliniai dažai yra labai intensyvių spalvų ir įvairiausių atspalvių. Renkantis norimą spalva verta prisiminti, jog džiūdami dažai kiek patamsėja. Taip pat išdžiūvusių dažų plėvelė gali būti matinė arba blizgi.

Įprastai akriliniai dažai parduodami iki pusės litro talpos buteliukuose, jų galima įsigyti pavienėmis tūbelėmis po 75 ml arba 12 ml tūbelių rinkinius. Kokybiškų akrilinių dažų kaina skiriasi nežymiai, ir iš esmės priklauso nuo pakuotės talpos.

Kad ir kokį sumanymą norite įgyvendinti, mūsų parduotuvėje www.4office.lt rasite didelį akrilinių dažų pasirinkimą. Dekoravimo darbams ar tapybai internetu dažus galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.

Akriliniai dažai tapybai

Akriliniai dažai yra universali tapybos priemonė. Skystos konsistencijos dažais galima išgauti akvarelės efektą, o tirštais dažais galima nutapyti darbą, primenantį aliejinį paveikslą. Dažai gerai maišosi tarpusavyje, todėl norimą atspalvį paprasta išgauti net iš nedidelio dažų rinkinio. Balti akriliniai dažai tapybai taip pat turi savo atspalvius. Be to, balti dažai dažniau naudojami spalvų maišymui, nei kiti. Todėl verta iš anksto pasirūpinti didesniu jų kiekiu. Akriliniai dažai piešimui tinka ir vaikams. Vandens pagrindu pagaminti dažai yra nekenksmingi ir visiškai saugūs.

Kaip naudoti akrilinius dažus

Akrilinius dažus galima tepti praktiškai ant bet kokio paviršiaus. Jie tinkami popieriui, medienai, plastikui, drobei ir net stiklui ar metalui. Šiais dažais gali būti dengiami indai, baldai ar drabužiai, naudojant pačius įvairiausius įrankius - šepetėlius, menteles, teptukus, kempinėles ir volelius. Dažus galima tepti tiesiai ant švaraus darbinio paviršiaus, nebūtina jo gruntuoti ar kitaip specialiai paruošti. Šių dažų negalima maišyti su tirpikliais, alyva ar terpentinu. Akrilinių dažų klampumą galima keisti juos skiedžiant vandeniu arba naudojant specialias medžiagas ir priedus.

Ar akriliniai dažai nusiplauna

Dar nenudžiūvusius akrilinius dažus galima nuplauti vandeniu ir muilu. Taip nuvalyti paprasta tiek teptukus ir paletę, rankas ar atsitiktinai išteptus paviršius. Džiūvant akrilui vanduo garuoja, o dažų sluoksnis tampa elastingas, tačiau patvarus ir visiškai netirpus. Sausas dažų sluoksnis yra atsparus vandeniui ir muilui, o jį nuvalyti ne visuomet pavyksta net ir specialiomis priemonėmis. Išdžiūvusių dažų plėvelė neskilinėja, netrūkinėja ir negeltonuoja. Kiek trapesnis akrilas tampa esant žemai oro temperatūrai