Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Kiekis pakuotėje
-
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
AA
AAA
Integruota baterija
Klaviatūra ir pelė
Pelė
Pelės kilimėlis
Valdymo pultas
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Gylis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
59,5 x 100 x 37,5 mm
60 x 39 x 99 mm
797x301.5x11 mm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kompiuteris šiais laikais yra savaime suprantamas, o neretai – tiesiog būtinas įrankis dirbant, mokantis, leidžiant laisvalaikį ar tvarkant kasdienius reikalus. Žmonės, praleidžiantys daugiau laiko prie kompiuterio, pavyzdžiui, dirbantys biure ar turintys aistrą kompiuteriniams žaidimams, ieško sprendimų, kaip šį procesą paversti komfortiškesniu bei efektyvesniu.

Pelės kilimėliai – vizualiai nedidelis, tačiau svarbus kompiuterio aksesuaras, atliekantis net kelias funkcijas. Kompiuterio pelė, padėta ant kilimėlio, dirba tiksliau, preciziškiau, yra lengviau valdoma, o tai tiesiogiai susiję su veiklos, atliekamos prie kompiuterio, efektyvumu. Pelės kilimėliai ne tik apsaugo stalą ar kitą paviršių, ant kurio yra padėtas kompiuteris, nuo įbrėžimų, o taip pat – ir pačią pelę nuo greito nusidėvėjimo, bet gali tapti stilinga, interjerą papildančia detale. Skirtingas pelės kilimėlių dizainas leis išsirinkti ne tik funkciškai, bet ir vizualiai priimtiniausią variantą, tinkantį tiek solidžiam biuro, tiek žaismingam vaikų kambario interjerui.

Ilgą laiką valdant kompiuterio pelę, natūralu, rankai tenka nemenkas krūvis, galintis sukelti net ir fizinį diskomfortą. Pasitelkiant įvairius sprendimus, pavyzdžiui, gelines atramas riešui, pelės kilimėliai svariai prisideda  ir didesnio komforto užtikrinimo šia besinaudojančiam.

Įvairūs kilimėliai pelėms: kaip pasirinkti?

Tada, kai rinkoje buvo prieinamos tik pačios paprasčiausios laidinės pelės su valdymui skirtu rutuliuku, ir pelės kilimėlių asortimentas buvo mažas. Atsiradus šiuolaikinėms optinėms pelėms, kilimėlių asortimentas pasipildė skirtingų dydžių, iš įvairių medžiagų pagamintais, konkrečiai veiklai, pavyzdžiui, kompiuteriniams žaidimams, skirtais kilimėliais pelei. Siekdami, jog apsipirkimas „4office“ parduotuvėje internetu būtų dar paprastesnis, o įsigytas pelės kilimėlis pateisintų lūkesčius, išskyrėme kriterijus, svarbius renkantis šį kompiuterio aksesuarą.   

Kilimėlio tipas/medžiaga

Priklausomai nuo to, iš kokios medžiagos (tekstilė, poliesteris, mikropluoštas, silikonas, oda ir kita) yra pagaminti pelės kilimėliai, jie gali būti kieti, minkšti arba hibridiniai. Kieti kilimėliai, dėl sukeliamos nedidelės trinties, užtikrina sklandų, tolygų pelės slydimą paviršiumi ir idealiai tinka, pavyzdžiui, žaidžiant kompiuterinius žaidimus, reikalaujančius greitos reakcijos, staigių judesių.

Minkšti pelės kilimėliai yra patogesni už kietus, tad tinka ir daugiau laiko praleidžiant prie kompiuterio. Šio tipo pelės kilimėliai užtikrina judesių preciziškumą bei kontrolę.

Kompiuterinių žaidimų mėgėjų tarpe populiarūs hibridiniai pelės kilimėliai, kurie gali būti gaminami ir iš kietų, ir iš minkštų medžiagų. Pagrindiniai šio tipo kilimėlių privalumai – pelės judesių greitis bei kontrolė, taip pat – jautrumo užtikrinimas.  

Neslystantis pagrindas

Didelė dalis mūsų asortimente esančių pelės kilimėlių turi neslystantį pagrindą, padedantį išvengti „nevalingų“ kilimėlio, o taip pat – ir pelės, judesių netinkamiausiu metu, pavyzdžiui, pačiame žaidimo įkarštyje, kai būtinas didžiausias tikslumas.

Ergonomiškumas

Jei praleidžiate daugiau laiko prie kompiuterio ar jaučiate skausmą/diskomfortą rieše, turėtumėte atkreipti dėmesį į pelės kilimėlio ergonomiškumą. Pelės kilimėliai su papildoma atrama riešui, pripildyta, pavyzdžiui, gelio ar pagaminta iš viskoelastinių „Memory Foam“ putų – komfortiškas sprendimas, padėsiantis išvengti nemalonaus spaudimo rieše, ilgainiui galinčio peraugti ir į rimtesnes sveikatos problemas.

Pelės kilimėlio dydis

Pelės kilimėlio išmatavimai – dar vienas svarbus kriterijus, priklausantis ne tik nuo stalo ar kito paviršiaus, ant kurio yra padėtas kompiuteris, dydžio, bet ir pele atliekamų judesių amplitudės, o taip pat – jos laikymo stiliaus. Dideles pelės kilimėlis (pastarojo modeliai dažnai žymimi raidėmis „XXL“), ypač – žaidžiantiems kompiuterinius žaidimus – bene geriausias variantas. Tai – garantija, jog, atliekant vieną ar kitą judesį, pelė bei ranka netikėtai „nenukris“ nuo kilimėlio. Dideli pelės kilimėliai taip pat leidžia ją valdyti taip, kaip asmeniškai yra patogiausia: kilimėlio dydis neapriboja judesių laisvės.

Pelės kilimėlio storis

Standartinis pelės kilimėlio storis, kurio visiškai pakanka šio aksesuaro lankstumui, lengvumui, o kartu – ir stabilumui – 3 mm. Storesni pelės kilimėliai praverčia esant pagrindo, pavyzdžiui, kompiuterinio stalo, nelygumams. Tai – ir komfortiškesnis variantas, ypač,  jei pelės kilimėlis neturi suformuotos riešo atramos.

 

Kokybiški pelės kilimėliai internetu

Savo pirkėjams siūlome rinktis iš plataus asortimento, įvairių gamintojų pelės kilimėlių, besiskiriančių dydžiu, estetiniais bei funkciniais sprendimais. Solidus juodas, stilingas pilkas, o gal – iššaukiančios raudonos spalvos? Pelės kilimėlis, išsirinkus estetikos atžvilgiu tinkamiausią variantą,  taps ne tik praktiška, bet harmoninga interjero detale.

Jei aktualu ne tik tai, kaip pigiai apsaugoti savo darbo stalą nuo pažeidimų ar pratęsti pelės tarnavimo laiką, o taip pat norite padidinti kompiuteriu atliekamo darbo produktyvumą bei užsitikrinti sau komfortą, kokybiški, ergonomiški pelės kilimėliai su riešo atrama – vienas ir tinkamiausių variantų.  

Pelės kilimėliai už žemą kainą: sužinokite daugiau apie akcijas!

Pirkdami internetu „4office“ parduotuvėje, ne tik lengvai išsirinksite poreikius atitinkantį kilimėlį pelei, bet ir džiaugsitės maža kokybiškos prekės kaina. Vienas iš daugelio internetinės prekybos privalumų – galimybė sekti kainas ir „pagauti“ patraukliausius pasiūlymus. Pasidomėkite, galbūt kaip tik šiuo metu Jūsų pasirinktam pelės kilimėliui yra taikoma akcija, leisianti dar daugiau sutaupyti!