Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Popieriaus gramatūra
g/m2
-
g/m2
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Blizgus
Matinis
lazeriniai spausdintuvai
rašaliniai spausdintuvai
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
10 x 15 cm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Atspausdinti puikios kokybės nuotraukas galima ne tik foto studijoje, bet ir namuose. Tereikia kompiuterio, spausdintuvo ir žinoma fotopopieriaus. 

Pagrindiniai techniniai kriterijai renkantis specialųjį popierių yra jo formatas ir storis. Popieriaus formato pasirinkimas priklauso nuo to, kokio dydžio nuotrauką ketinama atsispausdinti. Tradicinio dydžio foto popierius 10 x 15 cm – tai visiems įprastos nuotraukos albumams. O fotopopierius A 4 formato gali būti naudojamas tiek 210 x 297 cm, tiek ir mažesnėms, nestandartinių matmenų fotografijoms.

Popieriaus kokybė dažnai vertinama pagal jo plotinį tankį, dar vadinama storiu arba „gramatūra“. Nuotraukoms spausdinti tinkamiausias yra toks fotopopierius, kurio tankis didesnis nei 160 g / m3 . Renkantis popieriaus storį, svarbu atkreipti dėmesį ir į naudojamo spausdintuvo parametrus. Ne kiekvienas spausdinimo aparatas susidoroja su itin storu popieriumi. Taip pat gali skirtis foto popierius rašaliniams spausdintuvams ir foto popierius lazeriniams spausdintuvams.

Kad akimirkos emocijos atsispindėtų spausdintinėje nuotraukoje, vertėtų atsižvelgti į popieriaus paviršiaus blizgumą. Jis gali būti blizgus, pusiau matinis ar matinis. Didžioji dauguma nuotraukų spausdinamos ant blizgaus fotopopieriaus. Blizgus popierius gerai atspindi šviesą, todėl nuotraukos spalvos tampa tarsi ryškesnės, geriau matomos detalės. Ant blizgaus paviršiaus puikiai atrodo beveik visų tipų fotografijos - juodai balti vaizdai, kraštovaizdžio nuotraukos, didelio kontrasto kadrai ir portretai. Blizgūs spaudiniai traukia akį ir suteikia prabangos pojūtį. Tačiau šio tipo foto popierius ne visuomet tinka rėminimui. Popieriaus blizgesys ir rėmo stiklas gali sukurti dar daugiau atspindžių.

Matinis fotopopierius sumažina kontrastą, nes nuo popieriaus atsispindi mažiau šviesos. Todėl nuotraukose vaizdas atrodo kiek prislopintas, rafinuotesnis, primenantis klasikinius spaudinius. Matinis foto popierius dažnai rekomenduojamas nespalvotoms arba tamsių tonų (rudos, pilkos, tamsiai žalios spalvos) nuotraukoms. Jis nėra toks jautrus pirštų atspaudams ar skysčių dėmėms kaip blizgus popierius, todėl tinka dažnai peržiūrimoms ir tvarkomoms nuotraukoms. Matinis fotopopierius ne tik mažiau jautrus pirštų atspaudams, bet ir atsparesnis šviesai, ilgaamžiškesnis.

Foto popierius internetu už gera kaina

Mūsų internetinėje parduotuvėje 4office.lt rasite itin gausų kokybiško foto popieriaus pasirinkimą. Čia rasite matinio, blizgaus, įvairaus storio ir formato, netgi magnetinio fotopopierius. Siūlome patikimų gamintojų prekes už gerą kainą. Tad apsižvalgius, jums gali patikti ne tik Canon foto popierius. Fotopopierių internetu galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.