Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Langams reikalinga nuolatinė kruopšti priežiūra ir švara. Ant langų visuomet labai aiškiai matosi visas purvas, dėl to geriausia naudoti tokias valymo priemones, kurios užtikrintų ilgalaikį efektą ir kad tektų kamuotis su langų valymu kuo rečiau. Būtent tokias langų valymo priemones ir rasite mūsų asortimente. Kviečiame skaityti toliau ir išsirinkti sau labiausiai tinkamus valymo reikmenis gera kaina.

Langų valymo priemonės plačiam pasirinkimui


Akis visuomet labiausiai džiugina skaidrūs langai, pro kuriuos matomas visiškai neapsiblausęs vaizdas. Ar žinojote, jog naudojantis kokybiškomis valymo priemonėmis kruopščiai nuvalyti langai būna tokie skaidrūs, kad kartais net gali susidaryti toks įspūdis, jog žvelgiama į lauką be jokio lango? Ir priešingai, esant purvui, ypač kuomet šviečia saulė, galima matyti kiekvieną purvo dėmelę, kuri gadina visą vaizdą.


Argumentų, kodėl pasirūpinti langų priežiūra daugiau matyt nereikia. Siekiantiems švaros ir grožio tai tiesiog savaime suprantama. Būtent todėl siekiame supažindinti jus su kokybiškų langų valymo priemonių asortimentu, kuriame rasite ir ganėtinai nebrangių, ir itin aukštos kokybės valymo skysčių, kuriuos galėsite pritaikyti praktiškai.


Langų valymo priemonės yra skirtingų rūšių ir pateikiamos nevienodose talpose, galimi skirtingų dydžių pasirinkimai. Tiek mažesnių talpų purkštukai, tiek didelės talpos po kelis litrus laukia jūsų verto dėmesio.


Dideles langų valymo skysčio talpas ypač vertinga įsigyti tais atvejais, kuomet tenka valyti daug ir dažnai, valant stiklinius statinius, krautuvių, biurų ir įvairių kitų įstaigų vitrinas. Langų valymo priemonės puikiai tiks ir automobilių stiklams, taip pat monitoriams, veidrodžiams, net krištolinio stiklo gaminiams, kuriems taip pat pravarti reguliari priežiūra.


Kokybiškos langų valymo priemonės dar lengvesnei ir efektyvesnei langų priežiūrai! Įsigykite visų reikiamų priemonių langų ir kitų paviršių valymui geromis kainomis.