Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Šalto laminavimo įrenginys
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Gylis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
100 x 82 x 465 mm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Reikalingi modernūs laminavimo aparatai? Savo pirkėjams galime pasiūlyti platų laminavimui skirtų įrenginių asortimentą geromis kainomis. Laminavimo aparatas bus be galo praktiškas ir didelę naudą suteikiantis prietaisas, kuris pravers kiekviename ofise ir leis greitai bei lengvai įgyvendinti pačius įvairiausius laminavimo poreikius. Išsamiau apie laminavimo aparatų galimybes sužinosite tolimesniame aprašyme.

Laminavimo aparatai plačiam pasirinkimui


Laminavimo aparatų gali būti daug ir įvairių, pristatome platų jų pasirinkimą pagal skirtingus poreikius. Visiems jiems būdingas modernus dizainas ir nepriekaištingas darbo režimas su unikaliais kiekvieno prietaiso privalumais. Susipažinkite su kiekvienu variantu iš arčiau, pagalvokite, kas jums labiausiai reikalinga, esant neaiškumams, pasikonsultuokite su specialistais. Šitaip greitai ir lengvai išsirinksite savo poreikiams tinkamiausią laminavimo aparatą.


Priklausomai nuo tikslaus pasirinkimo, laminavimo aparatai atveria plačias pritaikymo galimybes. Tai nedideli, kompaktiški prietaisai, kurie daug nesveria ir neužima vietos. Su jais galima laminuoti A4, A5 bei kitų formatų laminavimo vokelius šaltuoju būdu, kas užtikrina žemesnę temperatūrą ir paviršiaus neperkaitimą. Laminavimo aparatai įkaista greitai, vos per vieną ar kelias minutes ir veikia itin sparčiu režimu, laminuodami vokelius tiesiog sekundėmis.


Žalia šviesa bei specialūs garso signalai praneša apie tai, jog aparatas jau funkcionuoja ir galite jį naudoti. Laminavimo metu veikia automatiniai jutiklių procesai, nustatantys tikslų vokelio bei jo turinio storį ir pagal tai reguliuojantys pralaidumo greitį. Pasibaigus procesams prietaisas praėjus tam tikram laikui išsijungia automatiškai ir išsaugo energiją.

Kaip išsirinkti?


Pasirinkite reikiamą įrenginį pagal laminavimo formatą, parametrus ir greitį, kitas technines savybes, kurios leis dirbti greitai ir patogiai, mėgautis sklandžiu laminavimo procesu. Laminavimo aparatams būdinga nevienoda veikimo sparta, taip pat nevienodi tinkamų vokelių dydžiai. Labai skiriasi ir laminavimo prietaisų kainos – esame sudarę platų asortimentą nuo pačių paprasčiausių pasirinkimų iki patobulintų, veikiančių dar efektyviau, pritaikytų labai specifiniams ir išrankiems laminavimo poreikiams.


Aukštos kokybės laminavimo aparatai pačioms įvairiausioms reikmėms! Įsigykite iš plataus internetinės parduotuvės asortimento dar pigiau ir gera kaina.