Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Kiekis pakuotėje
-
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Atliekų konteineris
Būgnas
Derantis
Etiketės
Lygiavertis
Neoriginalus
Originali
Originalus
Panaudotų miltelių talpykla
Ratlankių
Rašalo kasetė
Spalvotas spausdinimo popierius
Spausdinimo galvutė
Spausdinimo kasetė
Spausdinimo kasečių pakuotė
Spausdintuvo perkėlimo volelis
Tonerio kasetė
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Balta
Geltona
Juoda
Kelių spalvų
Matinis juodas
Mėlyna
Pilka
Purpurinė
Raudona
įvairių spalvų
Šviesi geltona
Šviesi purpurinė
Šviesi žydra
Žydra
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Gylis
mm
-
mm
Resursas
-
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Spaudos lapų kiekis
-
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
12...10...20...30...40...50...60...70...76

Spausdintuvų kasetės – labai populiari prekė, sulaukianti daugybės pirkėjų dėmesio. Jų populiarumas – logiškas, lengvai paaiškinamas – šiais laikais milijonai žmonių visame pasaulyje – savo namuose, įvairiose įstaigose, organizacijose turi, naudojasi spausdintuvais, kurie spausdinimui, kopijavimui naudoja spalvotų ir nespalvotų dažų pripildytas, reguliariai keičiamas spausdintuvų kasetes. 4Office.lt el. parduotuvėje galite įsigyti įvairių – spalvotų ir nespalvotų, originalių ir neorginalių – įvairiems spausdintuvams pritaikytų kokybiškų spausdintuvų kasečių gera kaina!

 

Kaip išsirinkti spausdintuvų kasetes internetu?

Norėdami išsirinkti tinkamas, gerai Jums tarnausiančias spausdintuvų kasetes internetu, turite atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Pirmiausia turite nutarti, kokios spausdinimo kasetės – spalvotų ar nespalvotų dažų – norite bei ar Jūsų turimas spausdintuvas gali spausdinti ir spalvotais, ir nespalvotais dažais (tokią informaciją galite surasti spausdintuvo instrukcijos aprašymo dalyje arba internete). Išsiaiškinus tai bei apsisprendus pirkti norimą – spalvotą ar nespalvotą – spausdintuvo kasetę, turite atkreipti dėmesį į tai, ar Jūsų perkamo spausdintuvo kasetė suderinama su spausdintuvu. Su kasete suderinamų populiariausių spausdintuvų sąrašą paprastai pateikia pardavėjas prekės aprašymo skiltyje. Įsitikinus tuo, jog spausdintuvas suderinamas su pasirinkta dažų kasete, patartina siekiant optimizuoti kaštus atkreipti dėmesį į kasetės kainos ir maksimaliu ja atspausdinti galimų puslapių skaičiaus santykį. Tačiau taip pat svarbi ir gamintojo reputacija, nes ne visada didesnis nurodytas spausdintinų lapų kiekis ar mažesnė kaina reiškia tai, jog realus atspausdintų lapų skaičius atitiks nurodytą arba tai, jog vartotojas bus patenkintas nusipirktų dažų kokybe. Svarbu ir prekės apraše nurodyta informacija, ir gamintojo reputacija.

 

 

Kokios kasetės spausdintuvui reikia Jums?

Spausdintuvo kasetės suderinamumas su spausdintuvu – bene svarbiausias dalykas. Tik esant šiam suderinamumui galėsite naudoti dažų kasetę savo spausdintuve. Itin dažnai internete parduodamų spausdintuvų kasečių aprašymuose pateikiami populiariausių spausdintuvų, suderinamų su spausdintuvų kasetėmis, sąrašai, padedantys Jums pasirinkti su spausdintuvu suderinamas kasetes. Perkant originalių gamintojų (kurie gamina ir spausdintuvų kasetes, ir spausdintuvus) dažų kasetes, jos dažniau būna suderinamos su tos pačios kompanijos gaminamais spausdinimo aparatais. 

Renkantis spausdintuvo kasetę, svarbus ir Jūsų poreikius atitinkančiu rašalu užpildytos kasetės pasirinkimas. Šiuo metu labiausiai paplitusios yra dvi printerio kasečių rašalo rūšys: pigmento bei dažų pagrindo. Spausdinant dažų pagrindo rašalu, išgaunamos itin ryškios spalvos. Dažų pagrindo rašalo pasirinkimas – populiariausias tarp spausdintuvų kasečių pirkėjų.. Tačiau šis rašalas turi  ir keletą trūkumų: lėtas džiūvimas bei mažesnis tikslumas spausdinant nuotraukas, paveikslėlius dažnai būna priežastimis to, kodėl spausdintuvų kasetes perkantys klientai renkasi kitą – pigmento pagrindo – kasečių užpildą. Pigmento pagrindo rašalas atspausdinus džiūva daug greičiau, o juo atspausdinti paveikslėliai, nuotraukos būna kur kas ryškesnės, labiau tikroviškos. Fotografijų spausdinimui dažnai naudojama vandeniui atspari pigmento pagrindo dažų rūšis, kurią rinktis labiausiai rekomenduotume tiems pirkėjams, kuriems itin svarbi aukšta spausdinamų nuotraukų kokybė. Žinoma, tam, jog tokiais dažais pavyktų atspausdinti itin kokybiškas nuotraukas, patartina spausdinimui naudoti specialų, tam pritaikytą popierių.

 

Mūsų spausdintuvų kasečių asortimentas

4Office.lt internetinėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių spausdintuvų kasečių! Pirkėjams siūlome platų kokybiškų – originalių ir neoriginalių, pigmentinių ir rašalinių dažų, spalvotų ir nespalvotų spausdintuvų kasečių pasirinkimą! Galime pasiūlyti spausdintuvų kasečių ir rašalinius, ir lazerinius spausdintuvus turintiems ir jiems dažų papildymų ieškantiems pirkėjams. Siekiame, jog mūsų klientai turėtų galimybę rinktis iš daugybės skirtingų gamintojų, parduodančių savo gaminius už itin įvairias kainas bei, lyginant kainas, gamintojų reputaciją, jų pateikiamus techninius parametrus, galėtų išsirinkti sau labiausiai kokybės ir kainos santykio atžvilgiu patikusį variantą!

 

Spausdintuvų kasetės už gerą kainą

Mes – 4Office.lt – savo internetinėje svetainėje siūlome itin platų įvairių kokybiškų spausdintuvų kasečių pasirinkimą gera kaina! Nepriklausomai nuo to, ar kasečių ieškote kasdieniniam nespalvotų dokumentų spausdinimui, ar norite itin profesionaliai atspausdinti spalvotas nuotraukas, mūsų el. parduotuvėje rasite tai, ko ieškote! Savo klientams siūlome ne tik itin platų prekių pasirinkimą, bet ir gerą kainą bei įvairius prekių pristatymo būdus (pirkinius atsiimti galite Jūsų pasirinktame DPD paštomate, per kurjerį arba  mūsų fizinėje parduotuvėje). Nuolat plečiame savo prekių asortimentą tam, jog mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje apsilankantys žmonės vienoje vietoje galėtų rasti visas reikiamas prekes!