Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Dešiniarankiams
Kairiarankiams
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
mėlyna
Brėžio storis
mm
-
mm
Korpuso spalva
Nesvarbu
juoda
rožinė
violetinė
įvairių spalvų
žalia
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Abiems
Mergaitėms
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Plačiai naudojama, įprasta rašymo priemone tapusi prekė. Rašaliniai plunksnakočiai, rašikliai visame pasaulyje naudojami tarp itin įvairių amžiaus grupių žmonių – nuo mokyklinio amžiaus vaikų, iki senjorų. Atsižvelgdami į tai, jog plunksnakotis, rašiklis – priemonė, kurios savininkui svarbu ja naudojantis jausti ir fizinį, ir emocinį patogumą bei būti užtikrintu dėl plunksnakočio patvarumo ir kokybės, savo internetinėje parduotuvėje – 4Office.lt – siūlome įsigyti pačių įvairiausių itin aukštos kokybės plunksnakočių bei rašiklių gera kaina! Dirbkite, mokykitės greičiau ir lengviau padedami 4Office.lt rašymo priemonių!

Kaip išsirinkti gerą plunksnakotį internetu

         Siekiant išsirinkti gerą plunksnakotį internetu yra svarbu ir plunksnos storis, ir tai, iš kokios medžiagos pagamintas plunksnakočio korpusas. Tokią informaciją dažnai galima rasti prekės pardavėjo aprašymo dalyje. Prekes renkantis internetu, itin svarbi ir prekės nuotrauka, padedanti susidaryti bendrą apžiūrimos prekės vaizdą. Jei Jūs, ar žmogus, kuriam perkate plunksnakotį – kairiarankis, patogumo dėlei labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar plunksnakotis pritaikytas rašyti ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams. Tokia informacija internetinėje pardavėjo svetainėje taip pat dažnai būna nurodoma prekės aprašymo dalyje.

 

Plunksnakočiai, tinkantys ir pradinukams, ir suaugusiems

         Mūsų – 4Office.lt – el. parduotuvėje galite rasti, išsirinkti bei įsigyti plunksnakočių, tinkančių ir besimokantiems rašyti pradinukams, ir nuolat darbo, laisvalaikio reikalais juos naudojantiems suaugusiems. Nepriklausomai nuo to, rašote daug ar mažai, esate rašyti besimokantis vaikas, ar nuolat rankraščiu rašantis entuziastas, mūsų el. parduotuvėje rasite tai, ko Jums reikia! Stengiamės pasiūlyti kuo įvairesnių patogių, aukšta kokybe pasižyminčių plunksnakočių, kurie atitiktų skirtingus juos perkančių mūsų klientų poreikius!       

Kokybiški plunksnakočiai už gerą kainą

4Office.lt internetinėje parduotuvėje klientams siūlome įsigyti kokybiškus plunksnakočius itin gera kaina! Įsigydami plunksnakočius internetu, pirkėjai neretai susiduria su nežinia, labiausiai susijusia su tuo, ar rašymui perkamas plunksnakotis bus patogus. Galime Jus nuraminti! Suprasdami ir siekdami kuo geriau atliepti klientų norus ir poreikius, neužmirštame ir patogumo kriterijaus, užtikriname, jog mūsų el. parduotuvėje plunksnakočius išsirenkantys pirkėjai gauna patogias naudoti, tvirtas rašymo priemones už konkurencingą kainą!