Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Biuro kėdė
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Dydis
cm
-
cm
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Polipropileno rėmas
oda
odos pakaitalas
odos pakaitalas ir tekstilė
tekstilė
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
525x490x735(PxDzxA)
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Norint užtikrinti visokeriopą komfortą biure, reikalingi kokybiški baldai. Ne tik stalai, kurie svarbūs darbo patogumui. Lemiamą vaidmenį taip pat atlieka ir biuro kėdės, kurių gali būti daug ir įvairių, kadangi pristatomas be galo platus asortimentas. Skaitykite toliau ir išsirinkite aukštos kokybės kėdes ofisui gera kaina!

Biuro kėdės plačiam pasirinkimui


Biuro kėdės būna labai įvairių rūšių. Tai ir paprastos kėdės su atramomis, kurias tinka statyti salėse, konferencijų metu ar tiesiog biuro aplinkoje lankytojams, ir kompiuterinės biuro kėdės su ratukais, kurių pas mus rasite taip pat labai platų asortimentą. Labai skiriasi kėdžių pamušalų spalvos, galimas nevienodas dizainas, pritaikomas prie biuro stiliaus ir aplinkos. Jums tereikia susipažinti su mūsų pateikiamais pasiūlymais ir išsirinkti, kas labiausiai tiktų.


Stengiamės sudaryti platų biuro kėdžių asortimentą skirtingomis kainomis tam, kad kiekvienas pirkėjas rastų sau idealiausią sprendimą. Biuro kėdės nėra brangios, jos laisvai prieinamos turbūt visiems. Idėjų patogumui biure taip pat nepritrūks, kadangi pas mus rasite platų ne tik kėdžių, bet ir stalų, dokumentų laikymo spintelių asortimentą bei daug kitų dėmesio vertų pasirinkimų geromis kainomis.


Be kėdžių dar taip pat galėsite įsigyti atskirai kėdžių ratukų, sujungimo elementų bei kitų detalių pagal poreikius.

Dar daugiau patogumo


Tikrai gera ir kokybiška kėdė turi užtikrinti patogumą. Ypač darbo metu, kuomet praleidžiame sėdėdami didžiąją laiko dalį. Kai kurios mūsų tiekiamos biuro kėdės ne tik patogios, bet ir sukurtos geresnei laikysenai palaikyti. Tai kėdės su specialiais ergonomiškais nugaros atlošais ir patogiomis atramomis rankoms. 


Galimi įvairūs reguliavimo mechanizmai pasirenkant reikiamą kėdžių aukštį ir kitus savo asmeniniam patogumui individualiai pritaikytus parametrus. Kėdes paprasta ir patogu reguliuoti, jos sukurtos aiškiai ir paprastai, tad naudojimo instrukcijos tikrai nesudėtingos.


Prekiaujame tik kokybiškomis, patikimų gamintojų kėdėmis ir kitais baldais užtikrindami aukštą kokybę. Tokios kėdės ilgai nenusidėvi, yra tvirtos, stabilios, priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo, pasižymi padidinto funkcionalumo savybėmis ir gali būti pritaikytos išimtinai patiems išrankiausiems komforto poreikiams.

Išskirtinis stilius ofise


Turbūt sunku būtų įsivaizduoti biurą be gražių ir stilingų kėdžių aukštais atlošais, su ratukais. 4office prekių asortimente rasite tiek paprastų, lengvai iš vienos vietos į kitą pernešamų kėdžių lankytojams su minimaliu komfortu, tiek ypač išskirtinių pasirinkimų įmonių vadovams bei daug daugiau.


Biuro kėdės yra ne tik jūsų asmeniniam patogumui pritaikytas pasirinkimas, bet ir puiki interjero detalė, kurią galima skoningai įkomponuoti aplinkoje. Dažnu atveju, tai yra ir išskirtinis komfortas, ir stilingas grožis viename, ypač jeigu renkatės brangesnes, padidintam komfortui skirtas biuro kėdes. Tačiau dažniausiai ne ką prasčiau atrodo ir paprastesnės lankytojų ar kompiuterinės kėdės, kurios taip pat yra pakankamai išvaizdžios ir patogios, tad pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų.


Kokybiškos, patogios biuro kėdės leis palaikyti taisyklingą laikyseną ir mėgautis aukščiausio lygio komfortu dirbant. Plačiame biuro baldų asortimente rasite pačių įvairiausių kėdžių pasirinkimą skirtingomis kainomis, tad nepraleiskite progos įsigyti internetu tai, kas reikalinga!