Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lipdukų kiekis lape
-
Lapų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Plotis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
105 x 148,5 mm
105 x 48 mm
105 x 57 mm
105 x 74 mm
21,5 x 12 mm
21.5 x 12 mm
210 x 148,5 mm
26 x 12 mm
26 x 16 mm
38 x 21,2 mm
48,5 x 25,4 mm
52,5 x 21,2 mm
52,5 x 29,7 mm
63,5 x 38,1 mm
64 x 45 cm
70 x 36 mm
70 x 37,1 mm
70 x 42,3 mm
99,1 x 38,1 mm
99,1 x 67,7 mm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
Lipnių etikečių pasirinkimo gausa, kaip ir jų panaudojimo galimybės, yra be galo didelė. Lipnios etiketės reikalingos ne tik įvairių produktų ženklinimui gamyboje, bet ir biure ar net namuose. Tai patikimas būdas nurodyti adresus ant siuntų ir vokų, identifikuoti segtuvus, lentynas ar aplankus. Net šaldyto maisto pakuočių ar daiktadėžių paieška namuose taps greitesnė ir lengvesnė, lipduku pažymėjus jų turinį. Tereikia pasirinkti tinkamą dydį, kuris gali būti nuo A4 formato lakštų iki vos kelių centimetrų skersmens apvalių arba mažyčių kainų etikečių.

Etikečių popierius gali būti matinis, blizgus ar pusiau blizgus. Jos gali būti pačių įvairiausių spalvų – tiek įprastos baltos, tiek ryškios neoninės, ar prašmatnios auksinės. Gaminamos net skaidrios lipnios etiketės. Ten, kur netinka popierinės, galima naudoti poliesterio etiketes. Jos bus atsparios drėgmei, riebalinėms medžiagoms ir aplinkos poveikiui.

Standartinės lipnios etiketės tinkamos klijuoti ant pačių įvairiausių švarių ir sausų paviršių. Tačiau jos gali būti nuimamos, nepaliekančios klijų žymių net ir po ilgalaikio naudojimo. Renkantis etiketes svarbu atkreipti dėmesį, kokiems spausdintuvams ar kopijavimo aparatams jos yra tinkamos.

Lipnios etiketės rulonuose

Atskirai kategorijai galima priskirti etiketes rulonuose. Jos gali būti naudojamos vienetinio svorio gaminių svarstyklėms, spausdinimui šiluminiu būdu ar su dažančiąja (karbonine)juostele. Lipnios etiketės tinka universaliam naudojimui, galima spausdinti tekstinę ar grafinę informaciją. Tokiu būdu žymimos kainos, spausdinami siuntų lipdukai, maisto, gėrimų, chemijos ir kitų produktų aprašymai.

Nuo rulone esančių etikečių skaičiaus priklauso paties rulono dydis, tai yra jo išorinis skersmuo. Tačiau verta pasitikrinti, ar turimam spausdinimo aparatui tinkamas vidinis – rulono šerdies skersmuo. Rulono plotis priklausys nuo pasirinktų lipduko matmenų, o panaudojimo galimybės – nuo etikečių popieriaus.

Lipnios etiketės internetu už gerą kainą

Lipnių etikečių kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Įprastai popierinės lipnios etiketės su standartiniais klijais kainuoja pigiau, o poliesterio, nuimamos ar spalvotos etiketės gali būti kiek brangesnės. Tačiau čia svarbiau atsižvelgti ne tiek į kainą, kiek į individualius poreikius. Juk įprasta popierinė etiketė netiks ten, kur reikalinga tokia, kuri bus atspari išorės poveikiui.

Pirkdami lipnias etiketes internetu mūsų parduotuvėje www.4office.lt, galėsite be skubos išsirinkti sau tinkamiausią produktą ir palankiausią kainą.