Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Reikalingos spalvinimo knygelės? Metas susipažinti su mūsų pristatomu asortimentu ir išsirinkti gera kaina! Nedidelė ir daug vietos neužimanti spalvinimo knygelė bus puikus palydovas kelionių metu, jas galėsite spalvinti kad ir skrisdami lėktuvu ar gulėdami paplūdimyje. Knygelės spalvinimas padeda greičiau bėgti laikui ir užsiimti nauja, kasdienybę paįvairinančia veikla. Spalvinimo knygeles ypač mėgsta vaikai, todėl esame sudarę platų ir skirtingus poreikius atitinkantį vaikiškų knygelių asortimentą, kurį atrasite skaitydami toliau.

Spalvinimo knygelės vaikams


Spalvinimas yra labai svarbi proto ugdymo praktika, naudinga ir kūrybingumo lavinimui. Jau nuo mažens vertinga vaikui duoti spalvinti knygelę. Ši veikla lavina vaiko vaizduotę, vaizdinę atmintį, ugdo kūrybinius ir loginius gebėjimus. Tuo pačiu tai puiki laiko leidimo veikla šalia kitų žaidimų. Duodant vaikui žaisti ugdančius žaidimus asmenybė greičiau auga ir tobulėja, įgaunama daugiau įgūdžių ir išmokstama naujų dalykų.

Spalvinimo knygelės kaip terapinė priemonė


Spalvinimo knygelės tinkamos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, viskas priklauso nuo spalvinimo sudėtingumo. Tai gali būti puikia psichoterapine praktika, kuri padeda nusiraminti, atsipalaiduoti, aiškiau sudėlioti mintis, įlieti į savo gyvenimą daugiau spalvų lygiai taip, kaip jos yra įliejamos spalvinant į tuščius laukelius. 


Giliau pasinėrus į šią praktiką ir atliekant ją reguliariai, lengviau įveikti depresiją, liūdesį, nerimą bei kitas psichologines problemas. Spalvinimo praktika naudinga ir nesusiduriant su jokiomis problemomis, norint tiesiog lavinti savo kūrybingumą, kadangi tinkamas spalvų parinkimas ir suderinimas irgi yra menas, reikalaujantis geros įžvalgos ir estetinio supratimo.


4office asortimente rasite labai įvairių vaikiškų spalvinimo knygelių ir ne tik. Knygelės pateikiamos skirtingais formatais – tai gali būti ir lipnūs spalvinimo lapeliai, klijuojami spalvinimo ritinėliai su pieštukų rinkiniais bei daug kitų pasirinkimų. Viskas yra paruošta patogiam naudojimui, tad belieka tik imtis pieštukų ir spalvinti pateiktus ornamentus.


Gražios, įdomios, nuotaikingos vaikų spalvinimo knygelės bei daug kitų dėmesio vertų pasirinkimų! Padovanokite vaikui tai, kas bus naudinga jo tobulėjimui ir leis be rūpesčių mėgautis dar vienu nauju žaidimu.