Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Reikalingos metalinės spintos dokumentams? Ieškantiems kaip patogiai laikyti ir tvarkyti dokumentus metalinės spintos gali būti puikus pasirinkimas, kuriam prilygs mažai kas. Skaitykite toliau ir sužinokite kodėl bei atraskite platų metalinių dokumentų spintų ir įvairių kitokių rūšių spintelių asortimentą geromis kainomis.

Metalinės spintos dokumentams pagal skirtingus poreikius


Metalinės spintos dokumentams yra daugelyje biurų priimtinas pasirinkimas, priderinamas tiek savo funkcionalumu, tiek išskirtiniu moderniu dizainu. Kalbant apie dizaino įvairovę, ji galima labai didelė. Visuomet nesunkiai galėsite išsirinkti tai, kas tiktų jūsų aplinkoje. Tačiau dabar pakalbėkime apie funkcines spintelių savybes ir jų vaidmenį. Tai dar svarbiau ieškant patogiausio ir savo poreikiams labiausiai pritaikomo varianto.


Kadangi skyrelių ar stalčių dydžiai ir pritaikymo savybės labai nevienodi, reikėtų įvertinti, kokio dydžio dokumentus laikysite. Jeigu dokumentų visai nedaug, tiks ir mažesnės spintelės, kurias galima statyti kad ir namuose, o esant rimtesniems poreikiams labiau tinka tikrai didelės spintos su daug erdvių skyrių. Didžiulė metalinė spinta ne tik suteikia daugiau patogumo, bet yra ir rimta ofiso interjero detalė.


Prekiaujame tik patikimų gamintojų kokybiškomis metalinėmis spintomis su lengvai varstomais stalčiais ir skirtingų dydžių skyreliais. Spintos tvirtos, pagamintos iš nerūdijančio plieno, ilgaamžės. Galimos tiek mažos stumdomos spintelės, tiek didelės spintos, statomos palei sienas. Priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo, spintelės ir spintos gali būti su užraktu, vadinasi, rakinamos, kas padeda apsaugoti svarbius dokumentus.

Dar daugiau komforto


Jūsų didesniam patogumui, metalinės spintos dokumentams sukurtos taip, kad jas būtų paprasta ir patogu naudoti. Galimi skirtingų dydžių skyreliai, kuriuose galite patogiai rūšiuoti skirtingus dokumentus ir juos sudėti taip, kad lentynose visada vyrautų aiškumas ir tvarka. Daugelis mūsų tiekiamų metalinių spintelių yra nedidelės, kompaktiškos, neužimančios daug vietos ir padedančios palaikyti biuruose nepriekaištingą tvarką.


Nors ir labai daug nesveria, daugelis spintelių yra lengvai stumdomos, todėl jų nereikia kilnoti iš vienos vietos į kitą. Guminiai paminkštinti ratukai apsaugo grindis nuo įbrėžimų, spinteles galite stumdyti nesijaudindami dėl galimų parketo pažeidimų. Žinoma, galimi labai įvairūs ir nevienodi pasirinkimai, tad visos savybės priklauso nuo konkretaus spintelės varianto.


Aukštos kokybės, modernios ir patogios metalinės spintos dokumentams leis pamiršti visus dokumentų laikymo rūpesčius ir mėgautis dar patogesniais bei lengvesniais dokumentų tvarkymo ir rūšiavimo procesais. Susipažinkite su plačiu mūsų pristatomu spintų bei spintelių asortimentu ir įsigykite sau parankia kaina!