Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Reikalingi modernūs pinigų tikrinimo, skaičiavimo aparatai? Mūsų pateikiamame asortimente rasite daug ir įvairių pasirinkimų skirtingiems prekybos poreikiams. Su naujos kartos pinigų tikrinimo įrenginiais galėsite mėgautis greitais bei sklandžiais procesais, tad kviečiame pasidairyti iš arčiau po mūsų pasiūlymus ir išsirinkti.

Pinigų tikrinimo, skaičiavimo aparatai dar didesniam patogumui


Darbui kasoje pinigų tikrinimo, skaičiavimo aparatai yra nepamainomas įrankis. Su jais daug lengviau vykdyti procesus, palaikyti kasoje aiškumą ir tvarką, viską tinkamai surūšiuoti, greitai ir tiksliai suskaičiuoti. Tai daug patogiau, nei skaičiuoti pačiam. Specialūs pinigų skaičiavimo aparatai atliks visą darbą už jus ir tikslingai suskaičiuos net pačias smulkiausias monetas dideliais kiekiais, kas paprastai tik vargina ir atima daug brangaus laiko, kurį galima skirti svarbesniems darbams. 


Pinigų skaičiavimo aparatus paprasta ir patogu naudoti. Priklausomai nuo konkrečios įrenginio rūšies, skiriasi monetų talpa ir skaičiavimo greitis, kuris būna nevienodas. Be skaičiavimo, šie aparatai taip pat pasirūpina tvarkingu monetų išrūšiavimu į skirtingus skyrelius. Dažniausiai pinigų skaičiavimo ir rūšiavimo aparatai yra pritaikyti euro valiutai.


Pinigų tikrinimas taip pat yra labai reikalingas procesas kasose. Juk kasdien tenka priimti grynuosius pinigus dideliais kiekiais, stambiomis kupiūromis. Siekiant išvengti padirbtų pinigų, labai padės tikrinimo aparatas, kuris visai nebrangus ir kuriuo lengvai naudotis gali mokėti kiekvienas. Pinigų tikrinimo aparatai veikia UV spindulių principu ir greitai padeda identifikuoti klastotę.

Kaip išsirinkti?


Kadangi pinigų tikrinimo, skaičiavimo aparatai gali būti labai įvairių rūšių, naudinga žinoti savo tikslius poreikius ir atidžiai išsirinkti. Kilus klausimams visuomet verta pasitarti su mūsų specialistais, kurie padės rasti tinkamiausius pinigų tikrinimo, skaičiavimo įrenginius greitai ir be jokių rūpesčių. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į prietaisų parametrus, pritaikymo galimybes, įvertinkite visas veikimo funkcijas. Pasirinkimų gali būti daug ir įvairių, pagal skirtingus poreikius.


Lengvo ir patogaus naudojimo, kokybiški pinigų tikrinimo, skaičiavimo aparatai pagal pačius įvairiausius jūsų poreikius! Pateikiame platų įrenginių asortimentą skirtingomis kainomis, tad jums belieka išsirinkti, kas tiktų labiausiai ir naudotis moderniais įrenginiais savo darbo patogumui.