Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Multifunkcinis rašalinis įrenginys
Rašalinis spausdintuvas
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Juoda
Kelių spalvų
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Gylis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
DPI
-
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
425‎ x 535 x 357 mm (Plotis x Gylis x Aukštis)
51.5 cm. x 50 cm. x 30 cm.
51.5 x50x35 cm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Esame autorizuotas EPSON atstovas

Į ka atkreipti dėmesį renkantis rašalinius spausdintuvus ? Daugiau informacijos >Čia<

Rašaliniai spausdintuvai dėl savo sąlyginai mažos kainos, puikios spausdinimo kokybės ir kompaktiškumo šiuo metu yra pats populiariausias pasirinkimas spausdinimo prietaisų rinkoje. Spausdinant rašaliniais spausdintuvais ant popieriaus lapo paskleidžiami maži rašalo lašeliai iš skysto rašalo spausdinimo kasečių. Šiais spausdintuvais galima spausdinti beveik viską: nuo įprastos spausdintinės informacijos, dokumentų, iki aukšta spausdinimo kokybe pasižyminčių nuotraukų, paveikslėlių. Konkurencinga pirkimo kaina ir kai kada netgi mažesni rašalinio spausdintuvo kasečių kaštai (lyginant su lazerinio spausdintuvo ir jam pritaikytų kasečių kainomis) rašalinį spausdintuvą paverčia itin konkurencingu, pirkėjui patraukliu pasirinkimu. Renkantis spausdintuvo tipą pirkėjams visada patariame atkreipti dėme ir į savo spausdinimo poreikius, ir į spausdintuvo bei jam skirtų spausdinimo kasečių kainą, kokybę, techninius parametrus. Skirdami pakankamai laiko šių kriterijų apsvarstymui, išsirinksite labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią spausdinimo priemonę, kuri ilgą laiką Jus džiugins itin aukštos kokybės rezultatais ir optimaliais spausdinimo prietaiso palaikymo kaštais! Mūsų – 4Office.lt – internetinėje parduotuvėje galite rasti itin platų įvairių dydžių, techninių parametrų, aukštos kokybės rašalinių spausdintuvų pasirinkimą gera kaina!

 

Spalvoti rašaliniai spausdintuvai

         Spalvoti rašaliniai spausdintuvai yra itin populiarus pasirinkimas tarp pirkėjų, dažnai norinčių itin kokybiškai spausdinti spalvotas nuotraukas, paveikslėlius bei įvairius grafinio dizaino darbus (lankstinukus, reklamines skrajutes, plakatus ir t.t.). Spalvoti rašaliniai spausdintuvai pasižymi itin aukšta spausdinamos spalvotos ir nespalvotos medžiagos kokybe bei kitais, rašaliniams spausdintuvams būdingais aspektais – kompaktiškumu, pirkėjui patrauklia kaina, optimaliais išlaikymo kaštais. Spalvotus rašalinius spausdintuvus įvairiais – darbo ir mokymosi – tikslais gali naudoti ir savo reikmėms informaciją, dokumentus, nuotraukas spausdinantys pirkėjai, ir paveikslėlius, kitus grafikos dizaino darbus didelėmis apimtimis spausdinti norintys profesionalūs grafikos dizaineriai. Plačios rašalinių – ypač spalvotų spausdintuvų pritaikomumo galimybės yra viena iš rašalinių spausdintuvų populiarumo priežasčių.

 

Spausdintuvai su skeneriu

Nusprendus įsigyti rašalinį spausdintuvą,  galite pasirinkti ir tai, jog Jūsų perkamas modelis turėtų skenerį. Tokiu atveju galėsite ne tik spausdinti Jūsų norimus dokumentus, informaciją, bet ir ją skenuoti bei patogiai siųsti pasirinktiems gavėjams arba, prireikus, greitai išsaugoti su spausdintuvu susietuose kompiuteriuose. Įsigydami rašalinį spausdintuvą su skeneriu ne tik sutaupysite dalį savo kopijavimo, skenavimo darbams skiriamo laiko, bet ir galėsite mėgautis tuo, jog vienoje vietoje galite ir atsispausdinti, ir greitai bei patogiai nuskenuoti, skaitmeniniu formatu išsaugoti Jums aktualius dokumentus, paveikslėlius, informaciją! 4Office.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti platų rašalinių spausdintuvų su skeneriu pasirinkimą ir patogiai išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį spausdintuvo modelį!

 

Rašaliniai spausdintuvai internetu už gerą kainą sužinokite apie akcijas

Mes – 4Office.lt – savo internetinėje svetainėje siūlome itin platų aukštos kokybės lazerinių spausdintuvų pasirinkimą gera kaina! Nepriklausomai nuo to, ar ieškote mažesnio funkcionalaus rašalinio spausdintuvo kasdieninėms spausdinimo reikmėms, ar esate didelės verslo organizacijos, įstaigos atstovas, ieškantis spausdinimo įrenginio, galinčio greitai, patikimai ir nuolat kokybiškai spausdinti didelius kiekius spalvotos ir nespalvotos informacijos, mūsų el. parduotuvėje rasite tai, ko ieškote! Įsigyti galite įvairių – spalvotų ir nespalvotų - rašalinių spausdintuvų, taip pat ir rašalinių spausdintuvų su įvairiomis į juos integruotomis papildomomis funkcijomis, inovatyviais duomenų perdavimo sprendimais (nuo į spausdintuvus integruotų dokumentų skenerių, iki belaidžio Wi-Fi ryšio palaikymo spausdintuvuose). Savo klientams siūlome ne tik itin platų prekių pasirinkimą, bet ir gerą kainą bei įvairius pristatymo būdus (įsigytus spausdintuvus galite atsiimti per kurjerį arba mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje). Nuolat plečiame savo prekių asortimentą tam, jog mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje apsilankantys žmonės vienoje vietoje galėtų rasti visas reikiamas prekes!