Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Abiems
Berniukams
Mergaitėms
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kaip išsirinkti tobulą kuprinę mokyklai? Tai klausimas, kurį paaugliai ir jų tėvai svarsto pradėdami bene kiekvienus mokslo metus. Renkantis kuprines paaugliams mokyklai šaunus dizainas yra labai svarbus dalykas. Tačiau kuprinė taip pat turi būti patogi ir gerai atitikti savo paskirtį.

Pirmenybę vertėtų teikti talpioms ir lengvoms kuprinėms, kad tilptų viskas ko reikia, tačiau pati kuprinė nesudarytų pernelyg didelio papildomo svorio. Dar viena svarbi savybė yra vandeniui atsparus audinys. Juk niekas nenorėtų į mokyklą atsinešti permirkusius sąsiuvinius, knygas ar planšetinį kompiuterį. Kad kuprinė tarnautų ilgiau nei vienerius mokslo metus, ji turėtų būti pagaminta iš patvarios medžiagos. Ne mažiau svarbu, kad kuprinę būtų patogu nešioti. Pečiams ir nugarai itin draugiškos minkštos, plačios, reguliuojamos petnešos ir paminkštinta ar nelanksti nugarinė dalis. Kuprines i mokykla paaugliams teks nešioti kasdieną ištisus metus, todėl pravartu iš anksto apsvarstyti visus savo poreikius ir išsirinkti tinkamiausią modelį.

Madingos mokyklinės kuprinės jaunimui

Kuprinės paaugliams gaminamos pačių įvairiausių spalvų ir formų. Klasikinės, retro, turistinio tipo – nėra lengva apsispręsti, kuri iš jų madingiausia. Iš esmės egzistuoja viena pagrindinė taisyklė – tereikia pažvelgti į jaunuolio spintą ir paieškoti kuprinės, kuri tiktų prie kiekvieno individualaus stiliaus. Šiuolaikinės madingos kuprinės jaunimui turi ne vieną inovatyvią detalę. Tai gali būti prieiga nešiojamam įkrovikliui (Power Bank), kišenė vandens buteliukui, integruotą USB įkrovimo jungtis, skylutės ausinių laidui, skyrius nešiojamiesiems ir planšetiniams kompiuteriams.

Kuprinės paaugliams internetu už gerą kainą

Pirkdami mokyklinę kuprinę, dažnas turime ir numatytą biudžetą. Patyrinėję mūsų internetinėje parduotuvėje www.4office.lt siūlomas prekes, išsirinksite šaunų kuprinės modelį, už jums palankią kainą. Prekių gamintojai įprastai planuoja išpardavimo sezoną, todėl verta kuprinės paieškoms skirti šiek tiek laiko. Taip parduotuvės tinklapyje nepraleisite informacijos apie taikomas nuolaidas, ar sumažintų kainų akciją. Kuprinę internetu galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.