Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
langeliais
linija
Popieriaus gramatūra
g/m2
-
g/m2
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Su langeliais
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų skaičius
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
kartona
kartonas
kietas
laminuotas
lankstus
minkstas
pp
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Langeliais, linijomis, plonais ir storais viršeliais, įprasti A5 formato ar dideli A4 sąsiuviniai – www.4office.lt tikrai rasite jums tinkamų. Internetu sąsiuvinius galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“. Jei į sąsiuvinį ketinate rašyti rašaliniu parkeriu, radę sau tinkamą prekę, atkreipkite dėmesį į puslapių storį (gramatūrą). Rašaliniams parkeriams ar geliniams rašikliams labiau tinka didesnės gramatūros popierius.

Mokykliniai sąsiuviniai

Vaikai mokyklinius sąsiuvinius renkasi pagal viršelį ir gal dar sąsiuvinio storį. Vyresnių klasių moksleiviai dažniausiai patys žino kokių – storų, pusstorių ar plonų ir kiek jiems prireiks. Tuo tarpu pradinukų sąsiuviniais tenka pasirūpinti tėvams. Perkant sąsiuvinius pirmai ir antrai klasei tėveliai turi atsižvelgti į keletą specifinių reikalavimų. 1 klasei skirti sąsiuviniai yra didesniais langeliais bei platesniais tarpais tarp linijų. Lietuvių kalbos sąsiuviniai dar karatais vadinami trijų linijų, nes juose kas trečia linija yra paryškinta. Kiek kitokie yra 2 klasės sąsiuviniai – jų langeliai mažesni, eilutės siauresnės. Tačiau 2 klasei linijomis sąsiuvinis vis dar turi trečią paryškintą liniją. O štai vyresnių klasių ir 3 klasės sąsiuviniai beveik niekuo nesiskiria. Verta atkreipti dėmesį, jog pirmokui ar apskritai pradinukams (2 klasei, 3 klasei, 4 klasei) svarbu ryškios paraštės abejuose lapo pusėse.

Formulių

Formulių sąsiuviniai – tai sąsiuviniai pagalbininkai. Šie sąsiuviniai būna skirti besimokantiems 5-12 klasėje, tačiau yra ir specialiai paruoštų pradinukams. Jų atvartuose ir papildomuose lapuose yra surašytos pagrindinės mokomo dalyko formulės bei taisyklės. Matematikos, fizikos, chemijos, istorijos, geografijos, biologijos, anglų, rusų ir lietuvių kalbos taisyklės, formulės, apibrėžimai įprastai yra parengti švietimo įstaigų pedagogų. Naudojantis tokiu sąsiuviniu, patogiai, paprastai ir labai greitai galima pasikartoti primirštą formulę. Be to, dažnai peržiūrimos taisyklės įsimena tikrai ilgam.

Sąsiuviniai kietu viršeliu

Sąsiuviniai kietu viršeliu naudojami ne tik mokymosi ar asmeninėms reikmėms, bet ir darbui. Į tokį sąsiuvinį rašyti patogu net tuomet, kai nėra kieto paviršiaus jam pasidėti. Polipropileniniai, dirbtinės odos, lakuoti kartoniniai viršeliai ne tik gražūs bei spalvingi, bet ir ilgą laiką nesusidėvi. Patogumo suteikia ir įvairūs integruoti elementai – aplankai, skirtukai, tvirtinimo gumelės, rašiklio laikikliai. Jei puslapiai perforuoti ar surišti spirale – lapus iš tokio sąsiuvinio galima išplėšti lengvai ir tvarkingai.