Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Apvali galvutė
Kirsta galvutė
Nepermanentiniai žymekliai
Permanentiniai žymekliai
Teksto žymekliai
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Spalvų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Auksinė
Balta
Bronzinė
Geltona
Juoda
Kelių spalvų
Oranžinė
Purpurinė
Raudona
Sidabrinė
Turkio
Violetinė
mėlyna
ruda
įvairių spalvų
Žalia
Brėžio storis
mm
-
mm
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Apvali
Apvali galvutė
Apvali/Kirsta galvutė
Dvipusis
Kirsta
Kirsta galvutė
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
12...10...20...26

Mėgautis piešimu ir spalvinimu, dekoruoti pačius įvairiausius dirbinius, paryškinti svarbiausias dokumento vietas, pažymėti dėžes ar plastikines talpas – markerių paskirtis gali būti pati įvairiausia. Markerių arba žymeklių panaudojimo būdas priklauso nuo daugelio dedamųjų, bet labiausiai nuo jiems gaminti naudojamo rašalo rūšies.

 Markerių tipai

Permanentiniai žymekliai išskiria tuo, jog jų rašalas ilgai išlieka beveik ant bet kokio paviršiaus. Jie naudojami rašymui ant metalo, plastiko, keramikos, medžio, akmens ar kartono. Daugelis jų visiškai nesitepa, yra atsparūs vandeniui. Be to, šių žymeklių rašalas yra atsparus šviesos poveikiui, tad ilgą laiką išlaiko savo ryškią spalvą. Tam tikri permanentiniai žymekliai yra tinkami naudoti lauke, kadangi jų rašalo, gaminamo aliejaus pagrindu, neveikia karštis, vanduo ar korozija. Žymeklis lako pagrindu itin atsparus vandeniui, rūgštims, šviesai bei mechaniniam ištrynimui. Jis puikiai rašo ant riebaluotų, dulkinų ir nešvarių paviršių. Tokie žymekliai naudojami net aviacijoje. Ypač patvarius markerius galima naudoti ne tik žymėjimui, bet ir dekoravimui.

Teksto žymekliai naudojami išskirti svarbią informaciją tekste. Jais galima plonai pabraukti arba plačia linija pažymėti žodžių junginius, pilnus sakinius ir teksto ištraukas. Ryškios, fluorescencinės, tačiau gero skaidrumo rašalo spalvos iškart patraukia akį, bet nepaslepia pažymėtų vietų. Šių markerių galima įsigyti apvaliu, kirstu, siauru ar plačiu galiuku; savo mėgiamos spalvos pavienių arba įvairių spalvų rinkinių. Spalvų skaičiaus ir linijų pločio gausa leidžia paryškinti ir grupuoti informaciją pačiais įvairiausiais būdais. Beje, šiuos markerius vaikai su džiaugsmu naudoja spalvinimui ir piešimui vietoje įprastų flomasterių.

Baltoms lentoms skirti žymekliai yra labai svarbūs šiuolaikinio biuro ar klasės veikloje. Specialus rašalas rašant „prilimpa“ prie lentos, bet į ją neįsigeria. Tokius užrašus dažniausiai galima nutrinti specialia kempinėle ar sausu skudurėliu. Šie markeriai gaminami įvairiaspalviai, skirtingų formų ir storio galiukais. Galima rasti ir ekonomiškų bei tausojančių aplinką pakartotinai užpildomų žymeklių. Vertėtų nepamiršti, kad bet koks žymeklis, paliktas ilgiau nei 24 valandas, gali palikti sunkiai pašalinamus pėdsakus.

Markeriai už žemą kainą internetu

Patyrinėjus markerių pasiūlą www.4office.lt, galima atrasti ir tipinių, ir išskirtinių žymeklių: tamsoje šviečiantys neoniai, kontūriniai; yra ir markeris tekstilei ar medicininis žmogaus odai. Sau tinkamą markerį ras kiekvienas – tiek ieškantis naujovių, tiek siekiantis sutaupyti ir įsigyti pigiau. Markerius internetu galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.