Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Integruota baterija
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Laikas yra brangiausias turtas, kurio nesugrąžinsi atgal. Laikas bėga greitai kiekvieną dieną ir norint jo tėkmėje susigaudyti, visuomet naudinga matyti, kiek yra valandų. Sieniniai laikrodžiai šiuo atveju yra ne tik puiki laiką parodanti priemonė, bet ir solidi biuro puošmena, galima sakyti, klasika. Biure kabantis laikrodis byloja apie tai, jog čia yra vertinamas laikas, viskas kruopščiai planuojama ir organizuojama, ieškoma efektyviausių laiko panaudojimo būdų.


Metas įsigyti gražų ir stilingą laikrodį iš aukštos kokybės laikrodžių asortimento. Toliau skaitydami galėsite susipažinti su labai įvairiais laikrodžių pasirinkimais, kuriuos rasite 4office asortimente ir išsirinkti gera kaina!

Sieniniai laikrodžiai efektyviam gyvenimui


Laikas mūsų gyvenime turi be galo didelę reikšmę. Kasdien dirbame, ilsimės, užsiimame įvairiomis veiklomis, kurios dažniausiai vyksta daugiau ar mažiau fiksuotu, įprastu laiku. Vieniems laikas bėga lėtai, kitiems greitai, tačiau daugelis nuolatos skundžiasi laiko stoka ir per greitu lėkimu – akyliau stebint ir efektyviau planuojant laiką galbūt pavyks jo kažkiek sutaupyti ir pasiekti net daugiau, nei suplanuota.


Laikas yra tai, kas suteikia gyvenimui rėmus, padedančius veikti disciplinuotai, efektyviai, ugdytis atsakomybę, gerbti kito laiką, nevėluoti, siekti savo darbinių ar asmeninių tikslų. Jeigu neegzistuotų laikas, efektyvi ir per amžius patikrinta tvarka tiesiog griūtų, netektume labai daug.


Tam, kad visuomet žinotumėte tikslų paros metą ir viską spėtumėte padaryti laiku, naudingi sieniniai laikrodžiai, kurie puikiai tiks ne tik biuruose ar įvairiose įstaigose, bet ir namuose. Sieninis laikrodis yra klasikinė kiekvieno ofiso detalė. Nors ir laiką galima pamatyti kompiuteriuose ar išmaniuosiuose įrenginiuose, sieniniai laikrodžiai atrodo galbūt ne tokie būtini, vis dėlto, už jų slypi ir kai kas daugiau, ir tai ne vien laiko rodymo funkcija.


Ant sienos kabantis laikrodis biure primena mums apie laiko ribotumą ir esamą jo suskirstymą, padeda pasitempti, dirbti efektyviau. Svarbiausia, kad laikas nuolatos bus matomas iš darbo vietos ir visuomet žinosite, kiek jo dar liko iki svarbaus susitikimo ar darbo užbaigimo.

Platus sieninių laikrodžių pasirinkimas


Turbūt net nereikia sakyti, jog sieninių laikrodžių asortimentas be galo platus ir atitinkantis skirtingus poreikius. Sieniniai laikrodžiai yra vis dar mėgstami ir dažnai perkami nepaisant to, kad laiką rodo ir įvairūs elektroniniai prietaisai. Galbūt taip yra dėl sieninio laikrodžio universalumo ir suteikiamo pojūčio. Bet kokiu atveju, geriausia yra išsirinkti ne tik kokybišką, bet ir gražų, stilingą laikrodį, kuris būtų puiki biuro puošmena ir tam tikra prasme pasididžiavimas, apie ką jau ir kalbėjome.


Žemiau esančiame kataloge pateikiame įvairius sieninių laikrodžių pasirinkimus nevienodomis kainomis. Kainos svyruoja nuo maždaug 10 iki 100 Eur. Galite rinktis pigesnį, galite ir brangesnį variantą. Brangesni laikrodžiai yra išskirtinės kokybės, patobulinti, su dar daugiau rodmenų bei funkcijų, atsparūs pažeidimams ir vandeniui. Ne ką prastesnės kokybės ir pigesni sieninių laikrodžių pasirinkimai, nors gal ir nepasižymi tokio aukšto lygio funkcionalumu ir atsparumu, kaip brangieji.


Skiriasi ne tik laikrodžių dizainas, kuris yra be galo svarbus veiksnys renkantis, bet ir jų diametrai, veikimo mechanizmai. Vieni sieniniai laikrodžiai tiksi garsiau, kitiems būdingas žymiai tylesnis ar visiškai begarsis tiksėjimas, kuomet rodyklės tiesiog lengvai sklendžia laikrodžio paviršiumi. Ne visi laikrodžiai turi sekundžių rodykles. Jūsų pasirinkimui – tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino, išskirtiniai kontrastingi spalvų bei formų sprendimai pagal skirtingus poreikius.

Dar daugiau patogumo


Išties yra be galo svarbu, kaip atrodys laikrodis. Išsirinkus tokį laikrodį, kuris patinka ir puošia biuro aplinką net laikas bėgs tarytum sklandžiau ir maloniau. Svarbu ne tik ofiso įvaizdis, bet ir jūsų asmeninis patogumas efektyviau disponuojant didžiausiu savo gyvenimu turtu – laiku. Taip, tai tikrai yra gera ir nuostabu, leidžia lengviau atsikvėpti ir net geriau pasijusti. Metas įeiti į visai kitą laiko sąvoką ir pasitikti savo įprastą kasdienybę su nauju šviežumu.


Aukštos kokybės, patikimi ir patvarūs sieniniai laikrodžiai iš patyrusių gamybos profesionalų! Garantuojame jums aukštą kokybę, platų pasirinkimą ir ne tik – 4office internetinėse prekių lentynose visuomet rasite ir palankias kainas bei daug puikių akcijinių pasiūlymų, tad nepraleiskite progos įsigyti reikiamų prekių pigiau ir patogiomis sąlygomis.