Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Spalvų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
įvairių spalvų
Brėžio storis
mm
-
mm
Korpuso spalva
Nesvarbu
žalia
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Flomasteriai – viena tų kanceliarinių priemonių, kuria vaikai noriai naudojasi ne tik darželyje ar mokykloje, atlikdami pateiktas užduotis,  bet ir namuose, turiningai leisdami laisvalaikį su šeima, draugais ar tiesiog vieni. Ryškios spalvos, lengvai nugulančios ant balto popieriaus lapo ar spalvinimo knygelės puslapyje, leidžia atverti ne tik giliausius fantazijos klodus, bet ir išreikšti savo emocijas. Vaikams nereikia analizuoti spalvų reikšmės. Mažieji dailininkai dažniausiai intuityviai jaučia, ką reiškia viena ar kita spalva.

Flomasterių įvairovė lemia, jog ši piešimo priemonė gali patenkinti skirtingus pirkėjų poreikius. Ir tikrai – ne vien vaikų. Pavyzdžiui, itin kokybiški, didelės pigmentacijos profesionalūs flomasteriai gali būti naudojami piešimui, iliustravimui, eskizų kūrimui ir kitiems, profesionalų lygio darbams. Ryškūs, itin greitai išdžiūstantys flomasteriai-markeriai puikiai tinka pasižymėti svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, studijų medžiagoje ar darbo dokumentuose.

Įvairių gamintojų įprasti, dvipusiai, permanentiniai, kvepiantys, neoniniai, skirti dekoruoti tekstilei flomasteriai ir flomasterių rinkiniai: tik dalis flomasterių, kuriuos, greitai ir patogiai, galite įsigyti  mūsų parduotuvėje internetu. Stengiamės pirkėjams pasiūlyti ir patrauklią kainą, tad galite išbandyti įvairias flomasterių rūšis, taip atrandant tinkamiausias vaikui ar sau pačiam.  

Flomasterių rinkiniai

Flomasterių rinkiniai (pavyzdžiui, flomasteriai 60 spalvų) – puikus pasirinkimas tiems vaikams, kurie labai mėgsta piešti bei tikras išsigelbėjimas tėvams: atžalai spalvų nepritrūks, tad sukti galvos dėl naujų flomasterių pirkimo nereikės dar ilgai! Piešti kartu galės ir keli vaikai: kai spalvų daug, pasidalinti kur kas paprasčiau.

Spalvos flomasterių, esančių tame pačiame rinkinyje, yra vienodo sodrumo, tad, lyginant su pavieniais flomasteriais, piešinys bus dar patrauklesnis bei vientisesnis.

Kai kurie flomasterių rinkiniai yra parduodami tvirtesnėse pakuotėse, pavyzdžiui, metalinėse dežutėse ar supakuoti taip, jog prisitvirtina vienas prie kito, tad, tikimybė, jog flomasteriai greitai išsimėtys, yra kur kas mažesnė.

Flomasteriai vaikams

Neabejotinai daugiausiai dėmesio flomasterių gamintojai skiria vaikams, kurių gyvenime spalvos užima labai svarbią vietą. Spalvindami ar piešdami, mažyliai ne tik leidžia pasireikšti savo fantazijai bei kūrybiškumui, lavina kruopštumą bei dėmesį, bet ir, kartais net aiškiau nei žodžiais, išreiškia savo emocijas.

Piešti flomasteriais labai paprasta, o rezultatas, tai yra ryškios, aiškios spalvos, džiugina mažuosius. Ši piešimo priemonė, priešingai nei, pavyzdžiui, spalvoti pieštukai ar kreidelės, nenulūžta, netrupa, tad vaikas gali susikoncentruoti į malonų piešimo ar spalvinimo procesą, o ne gaišti laiką šiuos prižiūrint.

Kaip pasirinkti flomasterius vaikams?

Spręsdami, kurie flomasteriai – geriausias pasirinkimas Jūsų vaikui, derėtų atsižvelgti į pastarojo nuomonę. Juk vaikai, net ir patys mažiausi, nori savarankiškumo bei atsakomybės, tad flomasteriai, kuriuos pasirinko pats, kels dar daugiau teigiamų emocijų. Tiesa, prieš pateikiant kelis galimus flomasterių ar flomasterių rinkinių variantus pasirinkimui, derėtų susipažinti su kriterijais, į kuriuos, perkant šią piešimo priemonę vaikams, derėtų atsižvelgti.

Flomasterių rašalo tipas

Flomasteriai, kurių rašalas pagamintas vandens pagrindu – geriausias pasirinkimas vaikams, ypač – mažesniems. Šios rūšies flomasteriai neturi nemalonaus kvapo (priešingai, kai kurie gamintojų siūlomi kvepiantys flomasteriai vilioja maloniais aromatais), nealergizuoja ar nesukelia kito neigiamo poveikio vaiko sveikatai bei, kas dažnai aktualu tėvams, lengvai nusiplauna ne tik nuo kūno, bet ir rūbų ar kitų paviršių, ant kurių Jūsų atžala nusprendė išreikšti savo meninius gebėjimus.

Flomasteriai, kurių rašalas yra pagamintas alkoholio pagrindu, pavyzdžiui, flomasteriai-markeriai, išskiria spalvų įvairove, sodrumu, tačiau turi stiprų, nemalonų kvapą, piešiant ar rašant, gali persigerti per popierių, šiuos sunkiau ir išvalyti. Tad tai – variantas, tinkamesnis vyresniems vaikams ar suaugusiems.

Flomasterių antgalis

Flomasterio antgalis yra susijęs ne tik su piešiamos linijos storiu (kuo antgalis plonesnis, tuo siauresnė linija), bet ir patogumu vaikui šiuo naudojantis. Nedideliems vaikams iki 3 metų rekomenduojami flomasteriai storesniais antgaliais, su kuriais piešti paprasčiau.

Norint, jog piešimas vaikui būtų kuo malonesnis, reikėtų atkreipti dėmesį ir į medžiagą, iš kurios antgalis yra pagamintas. Plastikiniai antgaliai dažnam vaikui, ypač – mažesniam, yra nepatogūs, nes yra kieti, piešia plona linija. Gerokai patrauklesnis variantas – sintetinio pluošto flomasterių antgaliai, piešiantys plačiau, ryškiau ir, žinoma, patogiau. Mėgstami vaikų ir akvareliniai flomasteriai, išsiskiriantys teptukiniu antgaliu, kuriuo galima piešti ir plonesnes, ir storesnes linijas.

Jei mažasis dailininkas nuolat įsispaudžia antgalį į vidų ir flomasteris tampa nebetinkamas naudoti, reikėtų rinktis ne standartinės, o vadinamosios grybo formos antgalius.

Flomasterių korpuso medžiaga

Flomasterių gamyboje yra naudojamos dvi pagrindinės plastiko rūšys – polipropilenas arba polistirenas. Vaikams neabejotinai geresnis variantas yra polipropilenas, iš kurio pagaminti flomasteriai yra tvirtesni, o rašalas išdžiūsta lėčiau. Polistirenas – kietesnis, mažiau elastingas plastikas, tad iš jo pagaminti flomasteriai bus mažiau patvarūs.

Flomasterių dizainas

Jei kas ir myli akimis, tai – neabejotinai vaikai! Dėl šios priežasties, flomasteriai mažiesiems dailininkams turi ne tik gražiai ir patogiai piešti, bet ir būti vizualiai patrauklūs. Ryškiaspalvės pakuotės, populiariais vaikų herojaus papuoštas flomasterių korpusas, originalios formos flomasterio dangtelis, pavyzdžiui, imituojantis gyvūnėlį – dalis gudrybių, kuriomis pasinaudoję, flomasterių gamintojai stengiamasi sudominti jaunuosius dailininkus.

 Flomasteriai tekstilei

Kas sakė, jog flomasteriai – kanceliarinė priemonė, skirta naudoti tik ant popieriaus? Flomasteriai tekstilei, kuriuos galima naudoti įvairių audinių dekoravimui, suteikia dar daugiau laisvės kūrybai. Tai – ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų tarpe populiari prekė. Ant baltų marškinėlių ar kito medžiaginio paviršiaus užrašytas užrašas ar nupieštas paveikslėlis (norint dar geresnio rezultato, į pagalbą pasitelkite trafaretus) pavers patį paprasčiausia daiktą išskirtiniu.

Norėdami užfiksuoti spalvas, tiesiog išlyginkite tekstilinį audinį lygintuvu. Tekstilei skirtais flomasteriais dekoruotą rūbą ar kitą medžiaginį daiktą skalbkite ne aukštesnėje nei 40° C temperatūroje ir ryškiomis spalvomis džiaugsitės labai ilgai.

Kvepiantys flomasteriai

Kai vienu metu yra „įjungiami“ keli pojūčiai, stipresnės teigiamos emocijos garantuotos!  Kvepiantys flomasteriai – puikus to įrodymas. Įsivaizduokite: jūsų vaikas pasirinkta flomasterio spalva spalvina paveikslėlį ir gali šį...užuosti! Įprastai kiekviena flomasterio spalva turi skirtingą, šiai priskirtą kvapą, tad Jūsų vaiko piešinys nustebins ne tik spalvų, bet ir aromatų įvairove.

Šios rūšies flomasteriams malonų aromatą suteikia natūralioms medžiagoms artimos, alergijų nesukeliančios kvapiosios esencijos. Kvepiantys flomasteriai puikiai nusiplauna nuo odos, rūbų bei kitų paviršių, tad tai – visomis prasmėmis saugus pasirinkimas vaikams ir mažųjų dailininkų tėvams.

Kvepiantys flomasteriai – puiki pagalbinė priemonė mokant vaiką spalvų, norint paskatinti atsiskleisti užslėptą dailininko talentą ar tiesiog įdomi dovanos idėja piešti mėgstančiam, tačiau nemenką piešimo priemonių arsenalą jau turinčiam vaikui. Žinoma, prie kvapnaus paveikslo kūrybos galite prisidėti ir Jūs! 

Flomasteriai internetu pigiau

Flomasteriai internetu už gerą kainą – neabejotinai geriausias pasirinkimas ne tik tiems pirkėjams, kurie taupo savo laiką, bet ir ieškantiems galimybių reikiamų kanceliarinių prekių įsigyti pigiau.

„4office“ siūlomi flomasteriai bei kiti piešimo reikmenys išsiskiria ne tik aukšta kokybe, asortimento įvairove, bet ir patrauklia kaina. Norėdami išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą, pasinaudokite patogiai filtrų sistema, o, iškilus klausimams, susijusiems su prekės pasirinkimu ar įsigijimu, susisiekite su visada pagelbėti pasirengusiais mūsų konsultantais.