Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

4Office.lt internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš itin plataus kanceliarinių, biuro prekių asortimento. Dalį šio asortimento sudaro dokumentų dėklai. Nepriklausomai nuo to, ar siekiate nusipirkti dokumentų dėklą norėdami tvarkingai, susistemintai vienoje vietoje laikyti sau svarbius dokumentus, informaciją, ar norite saugiai transportuoti, su savimi nešiotis svarbius dokumentus, žinodami, kad jie – saugūs nuo išorinio aplinkos poveikio, pažeidimų, mūsų parduotuvėje galite rasti įvairių dydžių, medžiagų dokumentų dėklų, atliepiančių įvairius Jūsų norus ir poreikius!

 

Odiniai dokumentų dėklai

 

Gana populiari, ilgą laiką naudojama, patikima priemonė patogiam ir saugiam dokumentų laikymui bei nešiojimuisi. Pagal paskirtį naudojamas odinis dokumentų dėklas ne tik puikiai tarnaus Jums kaip svarbios spausdintinės informacijos laikymo, saugojimo, nešiojimosi priemonė, bet, tinkamai pasirinktas, galės būti ir bendrą Jūsų įvaizdį papildančiu, solidumo  suteikiančiu aksesuaru!

 

Plastikiniai dokumentų dėklai

 

         Įprastas pasirinkimas žmonėms, norintiems apsaugoti, išlaikyti tvarkingą Jiems svarbią spausdintinę informaciją, dokumentus – plastikiniai dokumentų dėklai. Naudodamas juos galite ne tik būti ramus ir užtikrintas dėl to, kad viduje esantys dokumentai – saugūs nuo galimų pažeidimų, neigiamo išorinės aplinkos poveikio, bet ir džiaugtis plastikinio dokumentų dėklo lengvumu! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų įvairių plastikinių dokumentų dėklų pasirinkimą gera kaina!

 

Dokumentų dėklai internetu už gerą kainą

 

Mes – 4Office.lt – savo internetinėje parduotuvėje siūlome itin platų kanceliarinių prekių, tame tarpe ir odinių bei plastikinių dėklų dokumentams, pasirinkimą. 4Office.lt galite rasti pačių įvairiausių dydžių (A4, A6, A5 ir kitų) odinių, plastikinių  dokumentų dėklų bei kitų kanceliarinių, biuro reikmenų, priemonių! Savo klientams siūlome ne tik itin platų prekių pasirinkimą, bet ir gerą kainą bei įvairius prekių pristatymo būdus (pirkinius atsiimti galite Jūsų pasirinktame DPD paštomate, per kurjerį arba  mūsų fizinėje parduotuvėje). Nuolat tobulėjame, plečiame savo prekių asortimentą tam, jog mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje apsilankantys žmonės vienoje vietoje galėtų rasti visas reikiamas kanceliarines, biuro prekes!