Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kaip ir galėtų atrodyti, jog apie šiukšlių dėžes nėra labai daug ką pasakoti. Tai tiesiog savaime suprantamą funkciją atliekantis įrankis šiukšlių išmetimui bei tvarkai patalpų aplinkoje palaikyti. Ir vis tik, šiukšlių dėžių asortimentas yra toks įvairus, kad neišvengiamai reikėtų aptarti, kuo jos nuo viena skiriasi ir kokie galimi pasirinkimai. Geriau žinodami esamus pasirinkimus greičiau išsirinksite tai, kas tiktų, tad vertinga būtų susipažinti su visu asortimentu iš arčiau. 


Toliau skaitydami sužinosite apie mūsų pristatomus šiukšlių dėžių pasirinkimus bei galėsite įsigyti labiausiai savo poreikius atitinkančias švaros prekes nebrangiai ir visai gera kaina.

Šiukšlių dėžės pagal skirtingus poreikius


Šiukšlių dėžės yra tiesiog specialios talpos, skirtos išmesti šiukšles ir įvairius nereikalingus daiktus. Tad svarbiausia yra jų praktinė funkcija, į kurią ir reikėtų atsižvelgti renkantis. Svarbu, kad dėžė būtų pakankamai patogi, atitiktų reikiamą dydį ir puikiai tiktų aplinkoje. Šiukšlių dėžės dizainas yra antraeilis dalykas, tačiau norintiems galimas platus dėžių dizaino pasirinkimas, kurį galėsite pritaikyti patalpose.


Skiriasi ne vien šiukšlių dėžių išvaizda, bet ir gamybos medžiagos, taip pat formos ir dydis. Jeigu šiukšlės kaupiasi dažnai ir jų daug, geriausia yra rinktis didesnių dydžių šiukšliadėžes tam, kad nereikėtų dažnai keisti ir išnešinėti šiukšlių maišų. 


Jeigu šiukšlių kiekiai nedideli, išmetate tik vieną kitą popieriuką ofise, verta pagalvoti apie mažesnes šiukšlių dėžes, kurios vertingos dar ir tuo, kad neužima daug vietos. Dydį pagal talpą rasite nurodytą litrais prie kiekvieno šiukšlių dėžių pasirinkimo varianto.


Kita vertus, svarbu dar ir tai, kokios atliekos išmetamos. Jeigu tai greitai gendantys maisto produktai, šiukšliadėžių turinį reikėtų dažniau keisti tam, kad pavyktų išvengti nemalonaus kvapo. Šiuo atveju labai praverstų šiukšliadėžės su dangčiais.


Mūsų pristatomas šiukšlių dėžių asortimentas labai platus ir atitinkantis skirtingus poreikius. Jame rasite ne tik skirtingo dydžio, formų, bet ir įvairaus dizaino pasirinkimų, pritaikomų tiek namų virtuvėse, tiek ofisuose ir kitose darbinėse patalpose.

Šiukšlių dėžės ofisuose


Kaip jau turbūt supratote, šiukšlių dėžių įvairovė yra labai didelė ir geriausia rinktis ne bet kokias, o savo praktinius poreikius labiausiai atitinkančias. Galimi šiukšliadėžių pasirinkimai iš perforuoto plastiko, perforuoto metalo, iš tvirto nerūdijančio plieno bei kitų medžiagų. Atviro tipo arba su sandariais dangčiais. Variantai pagal dizainą taip pat labai įvairūs – tiek klasikiniai, juodų ar baltų spalvų, tiek labai ryškūs ir spalvingi, apvalūs ar kitų formų.Ofisų patalpose puikiai tiks nedidelės metalinės, atviro tipo šiukšliadėžės, kurias visuomet galėsite pasiekti ranka ir atsikratyti nereikalingų dokumentų likučių, senų kanceliarinių reikmenų. Be abejonės, pravartu pagalvoti ir apie įvairius kitus pasirinkimo variantus, kurių iš tiesų yra begalė, kadangi bet kada galite atrasti ką nors idealiai tinkamo savo poreikiams.


Be šiukšlių dėžių taip pat kviečiame pasirūpinti ir šiukšlių maišais, kurių pas mus rasite labai daug įvairių dydžių ir rūšių, taip pat visais kitais įrankiais, būtinais nepriekaištingai švarai ir tvarkai tiek darbinėse patalpose, tiek namuose palaikyti.


Tvirtos, kokybiškos šiukšlių dėžės pagal įvairius naudojimo poreikius! Išsirinkite iš plataus švaros reikmenų asortimento gera kaina.