Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Skirta Dokumentams
Skirta segtuvams
Įsegėlės ir priedai
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Nugarėlės plotis
mm
-
mm
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Archyvavimo dėžės – Jūsų pasirinktose patalpose, erdvėse vietą optimaliai naudoti, informaciją, daiktus susistemintai laikyti, kataloguoti padedančios priemonės. Patogumas, lengvas susistemintos informacijos pasiekiamumas bei estetiškai gražus, sumanus didelio informacijos kiekio archyvavimas šių dėžių pagalba paverčia archyvavimo dėžes itin naudinga preke ir asmeniniam naudojimui, ir įstaigų, organizacijų informacijos, daiktų katalogavimo, archyvavimo procesų sėkmingam vykdymui! 4Office.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti ir gera kaina įsigyti pačių įvairiausių tvirtų, patikimų, aukštos kokybės archyvavimo dėžių. Dėl itin didelės prekių įvairovės, aukštos jų kokybės bei geros kainos mūsų - 4Office.lt -  internetinėje parduotuvėje norimas archyvavimo dėžes  suras ir asmeniniam naudojimui jas įsigyti norintys, ir įmonių, organizacijų katalogavimo, archyvavimo procesus optimizuoti norintys pirkėjai!

Kaip išsirinkti archyvavimo dėžę internetu

Išsirinkti norimą, geriausiai Jūsų poreikius atliepiančią archyvavimo dėžę internetu – gana paprasta! Pirmiausia Jums reikia būti apgalvojus tai, kokio tipo, dydžio dokumentus, spausdintinę medžiagą norite talpinti į perkamas dėžes. Tai apgalvojus, archyvavimo dėžes patartina rinktis atsižvelgiant į jas talpinti planuojamų dokumentų matmenis.  Pagrindiniai internetu perkamų archyvavimo dėžių matmenys (ilgis, plotis, aukštis) paprastai būna nurodyti prie prekės pavadinimo arba jos aprašyme. Juos palyginę su archyvuoti, kataloguoti norimos spausdintinės informacijos, daiktų išmatavimais, galėsite priimti Jums naudingus pirkimo sprendimus bei išsirinkti optimalias, labiausiai Jūsų kataloguojamos informacijos, daiktų matmenis atitinkančias archyvavimo dėžes. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, iš kokios medžiagos pagaminta planuojama pirkti archyvavimo dėžė, ar ji tiks planuojamos archyvuoti, kataloguoti medžiagos, informacijos talpinimui, saugojimui. Renkantis archyvavimo dėžę naudinga atsižvelgti ir į tai, kokioje patalpoje, vietoje dėžės bus laikomos, kaip dažnai jose talpinami dokumentai bus naudojami, perkeliami į kitas vietas. Kataloguojamos, archyvinėse dėžėse saugoti norimos informacijos kiekis yra dar vienas svarbus aspektas renkantis archyvavimo dėžes, jų kiekį ir dydį, o siekiant patogesniu padaryti patį archyvuojamos medžiagos/daiktų išėmimo, įdėjimo procesą, patartina atkreipti dėmesį ir į archyvavimo dėžės atidarymo vietą – paprastai dėžės atidaromos iš šonų arba viršaus. Paprastai ant archyvinių dėžių galima nesunkiai priklijuoti, rašyti, pažymėti su kataloguojamu dėžės turiniu susijusią informaciją, kai kurios archyvinės dėžės patogumo, kataloguojamo turinio estetiškumo dėlei turi ir tam skirtas vietas.

Archyvavimo dėžės už gerą kainą

         Mes – 4Office.lt – savo klientams internetu siūlome įsigyti itin kokybiškas archyvavimo dėžes patrauklia kaina. Itin svarbu, jog archyvavimui naudojamos dėžės būtų ne tik tvirtos, patvarios, bet ir patogios dokumentų, daiktų talpinimo, transportavimo atžvilgiais. Siekiame atliepti itin skirtingus klientų poreikius, todėl mūsų svetainėje siūlome įsigyti įvairių dydžių, tvirtumo lygių archyvavimo dėžių, pritaikytų įvairiems archyvavimo, sandėliavimo sprendimams. Apsilankę mūsų svetainėje nesunkiai rasite Jūsų poreikius atitinkančių archyvavimo dėžių, padėsiančių Jums organizuoti ir palaikyti sistemingą archyvuojamų, kataloguojamų dokumentų, daiktų tvarką bei optimizuoti Jums reikalingos informacijos paieškos, radimo laiką ir efektyviai panaudoti Jums priklausančių erdvių plotą!