Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
100 x 60 cm
120 x 90 cm
40 x 60 cm
80 x 60 cm
90 x 60 cm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kamštinės skelbimų lentos – puikus pasirinkimas ir tiems, kurie nori vienoje įmonių, įstaigų patalpų vietoje pritvirtinti naudingą, aktualią informaciją, reklamas, ir asmenims, norintiems savo darbo erdvėje įsirengti vietą, kurioje būtų nuolat galima pridėti ir keisti sau aktualius tekstus, priminimus.4Office.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti bei internetu užsisakyti įvairių dydžių, išmatavimų kamštinių lentų, kurios gali tarnauti ne tik kaip puiki svarbios informacijos talpinimo vieta, bet ir kaip lentos tvirtinimui pasirinktos erdvės interjerą praturtinanti, paįvairinanti detalė!

 

Puikiai tinka naudoti kaip skelbimų lentą

Kamštinės lentos įvairiose patalpose gali būti puikiai panaudotos kaip skelbimų, reklaminių plakatų lentos. Kamštinę lentą pritvirtinus prie sienos ar kito lygaus, stabilaus paviršiaus, naudodami skelbimų smeigtukus galėsite prie lentos prisegti bet kokią Jums ar Jūsų kolegoms, draugams, klientams ar kitiems asmenims aktualią informaciją! Daugeliui organizacijų, įstaigų pravartu gerai matomoje vietoje turėti savą, fizinę informacijos, skelbimų vietą, padedančią atkreipti dėmesį į aktualias naujienas bei puikiai papildančią virtualių skelbimų erdves, kurių peržiūrai šiais laikais dalis žmonių skiria mažiau dėmesio. Be to, kamštinės lentos – ilgaamžės! Keisdami, reguliariai atnaujindami prisegamas aktualias žinias, naujienas, jas galite sėkmingai naudoti itin ilgą laiką!

Kamštinės lentos internetu už gerą kainą

Mūsų - 4Office.lt – internetinėje parduotuvėje rasite daugybę kokybiškų, įvairių dydžių kamštinių lentų patrauklia kaina! Nuolat dirbame tam, jog mūsų klientų įspūdžiai, atsiliepimai bei patirtys, susijusios su prekių pirkimu, naudojimu, būtų puikūs! Itin platų kamštinių lentų pasirinkimą siūlome atsižvelgdami į skirtingus įvairių klientų poreikius. Mūsų internetinėje parduotuvėje kokybišką kamštinę skelbimų lentą itin gera kaina įsigyti gali ir asmuo, ieškantis mažesnės, personalinio pobūdžio  informaciją, priminimus talpinančios lentos, ir įstaigos atstovas, ieškantis kamštinės skelbimų lentos, galinčios sutalpinti daugybei asmenų aktualią informaciją, naujienas, pranešimus! Naudinga informacija ir jos gavimas, įsisavinimas – vienas iš svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime! Prie tikslinėse vietose esančių kamštinių lentų prisegtą naudingą informaciją, naujienas pastebės ir įsisavins daugybė Jūsų bendradarbių, klientų, bičiulių. Efektyviai praneškite ir gaukite Jums bei Jus supantiems žmonėms aktualią informaciją mūsų – 4Office.lt -kamštinių lentų pagalba!