Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Skysto muilo laikikliai praverčia visur – ir vonios kambariuose, ir virtuvėse, visur, kur reikia plauti rankas ir palaikyti švarą bei higieną. Ypatingai pravers šios priemonės biuruose, viešose įstaigose, ten, kur yra reikalingas nuolatinis rankų dezinfekavimas ir plovimas. Toliau skaitydami galėsite iš arčiau susipažinti su mūsų pristatomu muilo laikiklių bei kitų švaros priemonių asortimentu ir išsirinkti gera kaina.

Muilo laikikliai dar didesniam patogumui


Plauti rankas prireikia kiekvieną dieną. Muilas yra priemonė, be kurios negalėtume apsieiti. Ypač vertingas yra skystas muilas, kuriuo pildomi muilo laikikliai, todėl rankas plauti tampa daug patogiau. Skysto muilo laikikliai yra nepamainoma higienos priemonė, praversianti visur. Dėl patogaus montavimo ant sienos laikikliai dar ir padeda sutaupyti vietos.


Beje, muilo laikiklius tinka naudoti ne tik skystam muilui, bet ir muilo putoms, dezinfekciniam skysčiui, kitoms higieną palaikyti reikiamoms priemonėms. Svarbiausia yra išsirinkti tinkamą muilo laikiklių tipą, kuris galėtų būti pritaikytas pasirinktai plovimo priemonei.


Pas mus rasite be galo skirtingų muilo laikiklių bei kitų patogumui skirtų higienos priemonių asortimentą. Modernaus dizaino muilo laikikliai puikiai priderinami prie tualeto ar vonios kambario aplinkos, dažniausiai jie būna pagaminti iš plastiko, klasikinių baltų arba juodų spalvų, tačiau galimi ir nerūdijančio plieno gaminių pasirinkimai. Muilo laikikliai per daug neišsiskiria ir nekrenta į akis, tuo pačiu jie išlieka labai svarbia kiekvieno vonios kambario detale.


Be abejonės, svarbiausia yra ne muilo laikiklių išvaizda, tačiau jų funkcinės savybės. Su šiomis priemonėmis galima labai patogiai išsipurkšti reikiamą muilo ar jo putų kiekį į rankas, jas išsitrinti. Dažniausiai užtenka vieno spustelėjimo ir muilo gausite pakankamai, tačiau, jeigu reikia, galite paspausti ir pakartotinai. Tai daug patogiau negu purkštis muilą iš atskirai padėto buteliuko, kuris dar ir užima ant kriauklės ar šalia jos papildomos vietos.

Kaip išsirinkti muilo laikiklius?


Labai skiriasi ne tik muilo laikiklių spalva ir dizainas, bet galimi ir skirtingi jų matmenys bei talpų dydžiai, todėl reikėtų rinktis ne vien tai, kas gražiai atrodo, bet ir yra praktiška bei suteikia daugiau patogumo. 


Priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo, rasite laikiklius su didelėmis talpomis, kuriose telpa 1000 muilo dozių. Tai pakankamai didelis kiekis, todėl laikiklių nereikia dažnai pildyti muilu ir priežiūra nesukelia žymesnių rūpesčių. Kas kartą į rankas išpurškiamas 1 ml skysto muilo – tokio nedidelio kiekio dažniausiai pilnai užtenka norint nusiplauti rankas.


Muilo laikiklių konstrukcijos labai patvarios ir yra tinkamos patalpoms, kurioms keliami aukšti reikalavimai. Laikikliai paprastai yra rakinami kas kartą jiems išsibaigus ir papildant skystu muilu. Kviečiame įsigyti ne tik muilo laikiklių, bet ir skysto muilo bei kitų valymo, dezinfekavimo priemonių iš karto dideliais kiekiais – taip dar ir sutaupysite.


Kokybiški, patvarūs skysto muilo laikikliai plačiam pasirinkimui pagal skirtingus poreikius! Mūsų pasiūlymų asortimente rasite ne tik kokybiškus, bet ir ganėtinai nebrangius bei visiems lengvai prieinamus švaros prekių pasirinkimus.