Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Talpa, apimtis
mm3
-
mm3
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Tvarkant dokumentus, susegant popieriaus lapus reikalingi skylamušiai, kurių mūsų internetinėje parduotuvėje rasite labai įvairių rūšių. Su jais galėsite darbuotis sparčiai ir lengvai, kadangi vienu metu gali būti pramušta daug lapų. Vėliau juos beliks susegti tam skirtomis priemonėmis. Skaitykite toliau ir išsirinkite sau tinkamiausius dokumentų tvarkymo reikmenis.

Skylamušiai plačiam pasirinkimui

Skylamušiai yra nedideli, dažniausiai metaliniai įrankiai, skirti skylučių lapuose mušimui. Priklausomai nuo pasirinkto skylamušio, vienu metu gali būti pramušta apie 20, 30 ar daugiau standartinio storio lapų, tad šis prietaisas suteikia galimybę dirbti dideliais greičiais, kuomet eilėje laukia šimtai popieriaus lapų, kuriuose reikia išmušti skylutes.

Gali skirtis mušamų skylučių diametrai, tad prieš pirkdami atkreipkite į tai dėmesį. Atstumai tarp skylučių taip pat skiriasi, bet dažniausiai rasite matmenis pagal standartinius išmatavimus. Jeigu reikalingi skylamušiai pagal vienokius ar kitokius specifinius poreikius – kreipkitės ir padėsime išsirinkti.

Mūsų pateikiamas skylamušių asortimentas labai platus ir yra sudarytas skirtingomis kainomis. Skiriasi tiek prekių dizainas, tiek funkcinės savybės, tad rasite įvairių pasirinkimų pagal skirtingus poreikius. Šie įrankiai labai patogūs naudoti, nes yra su liniuotėmis, padedančiomis išlaikyti tikslumą, taip pat su reguliuojamais laikikliais popieriui. Tai padės užtikrinti, kad popierius nesusikreivintų ir skylutės būtų išmuštos preciziškai.

Skylamušiai - kaip išsirinkti?

Atrasti reikiamą skylamušį nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Iš tiesų, šis įrankis veikia gana paprastai ir jo pasirinkimas neturėtų sukelti žymesnių rūpesčių. Svarbiausia, jog skylučių dydis ir atstumas viena nuo kitos atitiktų pasirinktą susegimo būdą. Naudojant skylamušius pirmą kartą, be abejonės, gali kilti neaiškumų, tačiau vėliau, pasirinkus sau tinkamą susegimą priprasite, ir galėsite be vargo mušti skylutes kad ir tūkstančiuose lapų dirbdami dideliais greičiais.

Visais skylamušių pasirinkimo klausimais, o taip pat dėl dokumentų susegimo būdų ir kitų idėjų patogiam dokumentų tvarkymui kreipkitės į mūsų specialistus. Pas mus rasite iš esmės viską, ko gali prireikti įvairiems biuro poreikiams.

Daug puikių pasirinkimų lengvam, greitam ir patogiam dokumentų tvarkymui! Išsirinkite iš mūsų plataus skylamušių bei kitų reikmenų kanceliarijai asortimento gera kaina.