Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Kiekis pakuotėje
-
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Automatinis
Be trintuko
Grafitai pieštukams
Su trintuku
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Grafito storis
mm
-
mm
Korpuso spalva
Nesvarbu
geltona
juoda
mėlyna
raudona
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Grafitiniai pieštukai – viena universaliausių kanceliarinių priemonių, kurią galima atrasti ne tik moksleivių ar studentų pieštukinėse, ant architektų, dizainerių, biuro darbuotojų ar kitų, iš pirmo žvilgsnio su rašymu, piešimu ar braižymu nieko bendro neturinčių profesijų atstovų darbo stalų, bet, tikėtina, ir kiekvienuose namuose. Jei moksleiviai dailės ar matematikos pamokose, nori nenori, turi naudotis pieštuku, tai kiti, turintys alternatyvų, pavyzdžiui, tušinukus, parkerius, pirmenybę neretai vis vien teikia grafitui. Viena galimų tokio elgesio priežasčių – pieštukų atlaidumas klaidų atžvilgiu. Kažką ne taip parašius ar nupiešus, tereikia nutrinti trintuku, ir prieš akis – vėl švarus lapas!

Pieštuko kietumas/minkštumas – pagrindinis kriterijus renkantis šią kanceliarinę prekę

Nesvarbu, kokie maži vizualiai beatrodytų grafitiniai pieštukai ir grafitai, dedami į automatinius pieštukus, prieš šiuos įsigyjant, reikia atlikti „namų darbus“. Svarbiausias kriterijus, susijęs su grafitinių pieštukų pasirinkimu – pieštuko kietumas/minkštumas, pažymėtas ant jo įspaustomis raidėmis bei skaičiais.

  •       Raide „H“ žymimi kieti pieštukai. Kuo didesnis skaičius prie šios raidės, pavyzdžiui, „2H“, „4H“, „6H“, tuo kietesnis bus pieštukas. Kieti pieštukai turi mažiau grafito, o tai lemia blankesnę spalvą rašant ar piešiant. Šios rūšies grafitiniai pieštukai ilgiau išlaiko aštrumą, tinka naudoti tada, kai prireikia tikslumo, pavyzdžiui, piešiant plonas linijas.  
  •       Minkšti pieštukai yra žymimi raide „B“. Kuo didesnis skaičius parašytas prie šios raidės (pavyzdžiui, „2B“, „6B“), tuo pieštukas yra minkštesnis ir rašo/piešia tamsiau.
  •       Įvairios grafitinių pieštukų kietumo/minkštumo variacijos įprastai aktualios mėgėjiškai ar profesionaliai piešiantiems, pavyzdžiui, norint išgauti tam tikro ryškumo šešėlius, tuo tarpu „statistinių“ pieštukų naudotojų biure ar mokykloje tarpe populiariausias variantas – universalūs, pusiau kieti, „HB“ žymimi grafitiniai pieštukai.   
  •       „F“ raidė ant pieštuko reiškia, jog šio šerdis yra plona.

Žinoma, daliai pirkėjų, ypač besirenkantiems kanceliarines prekes vaikams, reikšmingas ir pieštukų dizainas. Kai kuriems imponuoja variantas „2in1“, tai yra pieštukas su trintuku gale. Ieškantiems patogesnio varianto, išvaizda primenančio tušinukus, patikti turėtų automatiniai pieštukai, kurių nereikia drožti drožtukus (naudojamas keičiamas grafitas).

Savaime suprantama, ir šioje mūsų internetinės parduotuvės prekių kategorijoje rasite filtrą pagal gamintojus. Vieni prekiniai ženklai yra populiaresni, rinkoje labiau vertinami už kitus, tačiau nustebinti gali ir nežinomi gamintojai. Grafitiniai pieštukai kainuoja nedaug, tad galite drąsiai leistis į eksperimentus ir išbandyti skirtingų prekinių ženklų produktus.

Grafitinių pieštukų rinkinys

Grafitinių pieštukų rinkinys – pasiūlymas naudojantiems pieštukus dažnai, pavyzdžiui, jais piešiantiems eskizus ar norintiems turėti visas reikiamas priemones (drožtuką, trintuką) po ranka. Grafitinių pieštukų rinkinys gali būti sudarytas iš skirtingo kietumo/minkštumo pieštukų (aktualu piešiant), kurie neretai būna patogioje, neišmėtyti pieštukų padedančioje dėžutėje ar kitoje pakuotėje. Pieštukų rinkinyje gali būti ir keli, to paties minkštumo/kietumo pieštukai, kartais komplektuojami su trintuku bei drožtuku.

Įvairūs grafitiniai pieštukai internetu už žemą kainą

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkėjai gali rinktis iš plataus grafitinių pieštukų, grafitinių pieštukų rinkinių bei grafitų automatiniams pieštukams asortimento. Stengiamės pasiūlyti ne tik kanceliarines prekes, atitinkančias skirtingus perkančiųjų pageidavimus, bet ir galimybę reikiamus daiktus įsigyti pigiau.