Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
linija
Popieriaus gramatūra
g/m2
-
g/m2
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų skaičius
-
Spalvų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
mėlyna
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Abiems
Produkto rūšis
Nesvarbu
Rašalo kapsulės
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
minkstas
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
33 x 16 x 13 mm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Mūsų darbutouojai, atrinko sąrašą prekių kurių reikia pirmokui mokykloje, visos prekės aušktesnės kokybės ir būtent pritaikytos pagal visus pirmoko poreikius mokykloje. Šiame saraše galite susidėti atskirai prekes kurios gali būti reikalingos arba galite įsigyti pirmoko krepšelį mokyklai (komplektą) už geresnę kainą. Jei kyla klausimų skambinkite bendru telefono numeriu ir mūsų specialistai pakonsultuos. 

Mokyklos pradžia yra naujas gyvenimo etapas vaikui, sužadinantis begalinį smalsumą. Ateityje dar tik laukia daugybė mokymosi metų, per kuriuos bus galima sužinoti daug naujų dalykų ir atrasti savo gyvenimo kelią. Pirmoko krepšelis mokyklai bus patikimas palydovas ir pagalbininkas visus metus, suteikiantis galimybę įgyti skirtingų sričių gabumų. 


Toliau skaitydami sužinosite apie pirmoko krepšelių su būtiniausiais mokymosi įrankiais pasirinkimus ir galėsite užtikrintai išleisti savo vaiką į mokyklą.

Pirmoko krepšelis mokyklai


Kaip ir bet kuriai pradžiai, taip ir naujiems mokslo metams, ypač pradedant mokyklą, svarbu tinkamai pasiruošti. Ne tik padrąsinti vaiką ir nuteikti jį psichologiškai, bet ir aprūpinti visais reikmenimis, kurie bus reikalingi mokymuisi. Pirmoko krepšelis mokyklai yra visų svarbiausių reikmenų rinkinys, kuriame vaikas ras viską, ko reikia įvairiems poreikiams.


Naudoti krepšelį dar smagiau, nei visus įrankius atskirai. Tai žaismingai nuteikia vaiką, jį motyvuoja, padeda jaustis užtikrinčiau, dar labiau sužadina jo smalsumą. Vaikai dažniausiai yra linkę tyrinėti ir įvairius įrankius jie labai mėgsta. Iš pradžių tai bus kaip savotiškas žaidimų rinkinys, vėliau vaikas įgus mokytis savarankiškai.

Kas įeina į pirmoko krepšelio sudėtį?


Pirmoko krepšelis mokyklai yra be galo rimtas rinkinys, kuriame rasite net 33 skirtingus reikmenis, pritaikytus patiems įvairiausiems naudojimo atvejams. Tai ir rašikliai, ir mokykliniai sąsiuviniai, aplankai sąsiuviniams, dailės reikmenys, klijai, trintukai, drožtukai, žirklės, plastilinas, kitos kūrybinės, rankdarbiams skirtos medžiagos bei daug kitų mokyklinių reikmenų. 


Pilna rinkinio sudėtis pateikiama prekės aprašyme, tad kviečiame pasiskaityti ir pasidomėti išsamiau. 

Praktiškas ir vertingas pasirinkimas


Pirmoko krepšelis mokyklai patogus tuo, kad vaikas visuomet turės visus reikmenis po ranka. Įsigyti pilną reikmenų rinkinį iš tiesų gaunasi netgi dar pigiau, negu kad tektų išleisti perkant kiekvieną įrankį atskirai. Todėl tai be galo praktiškas, patogus ir tikrai dėmesio vertas sprendimas, leisiantis įgyvendinti kone visus pradinių klasių mokymosi poreikius mokykloje.


Be pirmoko krepšelių 4office asortimente taip pat rasite įsigyti įvairių mokymosi reikmenų ir atskirai. Kanceliarinių prekių asortimentas be galo platus ir atitinkantis skirtingus, įvairaus amžiaus moksleivių poreikius. Mūsų tiekiami kanceliariniai reikmenys yra kokybiški, gaunami iš profesionalių gamintojų. Juos puikiai galima naudoti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, kadangi esame sudarę ir platų biuro reikmėms pritaikytų darbinių stalo įrankių asortimentą.


Pirmoko krepšelis mokyklai leis pamiršti mokymosi rūpesčius, nes vaikas turės visus reikiamus įrankius su savimi. Tai ne tik užtikrins didesnę motyvaciją mokytis ir geresnius mokymosi rezultatus, bet ir leis moksleiviui jaustis užtikrinčiau. 


Nepraleiskite progos įsigyti pirmoko krepšelių mokyklai dar pigiau ir su nuolaida! Prieš kiekvienus mokslo metus mūsų asortimente rasite daugybę dėmesio vertų pasiūlymų, tad lauksime jūsų kas kartą sugrįžtant!