Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Asmeninei higienai palaikyti reikalingas dezinfekcinis skystis, kuris naudojamas kiekvieną dieną. Ne tik švarioms rankoms, bet ir paviršiams valyti, kas užtikrina dar didesnę aplinkos švarą ir atsparumą virusams. Pristatome labai platų dezinfekcinių priemonių asortimentą, kuriame rasite kone viską, kas reikalinga švaros užtikrinimui pagal įvairius poreikius.

Dezinfekcinis skystis nepriekaištingai higienai


Kasdien susiduriame su begale nešvarumų, kurių visų negali panaikinti vien muilas ir įprastos valymo priemonės. Dar didesnį efektą sukuria specialiai sukurtas dezinfekcinis skystis, suteikiantis nepriekaištingą apsaugą ir padedantis pasirūpinti aukščiausiu higienos lygiu. 


Dezinfekcinį skystį pravartu naudoti visur ir visada. Nepamainomas jis biuruose ir įstaigose, visur, kur vyksta tiesioginis kontaktas su žmonėmis ir reikia apsisaugoti nuo per paviršius sklindančių bakterijų bei virusų. 


Dezinfekciniai skysčiai pristatomi skirtingo dydžio talpose, nuo mažesnių iki pačių didžiausių. Jeigu naudojate dezinfekcinį skystį įmonių ar įstaigų poreikiams, o ne vien asmeninėms reikmėms, naudinga įsigyti iš karto didesnėmis talpomis, iš kurių vėliau papildysite išsibaigusius buteliukus. Taip gausis ir taupiau, ir patogiau. 


Labai patogu naudoti dezinfekcinio skysčio buteliuką su purkštuku – užtenka kartą ar kelis lengvai spustelėti skysčio ir perbraukti su skepetaite per paviršius. Dezinfekcinis skystis suteikia apsaugą ilgam laikui.


Vieni dezinfekcinio skysčio pasirinkimai yra pritaikyti labiau paviršiams, kiti tinkami ir rankoms, todėl prieš perkant prekę reikėtų išsamiau pasiskaityti pateikiamą aprašymą. Be įprastų dezinfekcinių skysčių pristatome ir dezinfekcines putas, koncentruotus dezinfekuojamus valiklius bei kitas valymo ir švaros priemones, taip pat skystą muilą bei rankų higienos priemones pagal įvairius poreikius.


Aukštos kokybės, efektyvus dezinfekcinis skystis visiems jūsų švaros bei higienos poreikiams! Pristatome platų dezinfekcinio skysčio asortimentą ir visuomet geras kainas.