Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
lazeriniai spausdintuvai
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
10.1
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Mūsų – 4Office.lt – internetinėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių originalių gamintojų aukštos kokybės spausdintuvų bei daugiafunkcinių spausdinimo įrenginių gera kaina! Parduodamiems naudotiems spausdintuvams, daugiafunkciniams spausdinimo įrenginiams pritaikome įvairius garantinius terminus (galiojančius numatytam laikotarpiui arba nustatytam spausdintuvų atspausdinamų lapų skaičiui). Perkant naudotus spausdintuvus, daugiafunkcinius spausdinimo įrenginius mūsų el. parduotuvėje ne tik patogiai ir kaip įmanoma greičiau pristatysime juos Jūsų pasirinktu adresu, bet ir daugumos parduodamų spausdintuvų (ypač daugiafunkcinių spausdinimo įrenginių) atveju prijungsime spausdintuvus prie tinklo bei parodysime, išmokysime Jus jais naudotis!


Naudoti lazeriniai spausdintuvai

Savo el. parduotuvėje klientams siūlome įsigyti ir naudotų originalių gamintojų aukštos kokybės lazerinių spausdintuvų gera kaina! Jiems taip pat suteikiame naudojimo garantijas bei prekės pristatymo metu spausdintuvus prijungiame prie tinklo bei parodome, išmokome klientus jais naudotis. Mūsų siūlomi naudoti spausdintuvai, daugiafunkciniai spausdinimo įrenginiai neretai būna beveik nauji, tad siūlomos kokybės ir kainos santykis itin palankus spausdintuvus, daugiafunkcinius spausdinimo įrenginius 4Office.lt internetinėje parduotuvėje perkančiam klientui!

 

Naudoti spausdintuvai internetu už gerą kainą

Mes – 4Office.lt – savo internetinėje svetainėje siūlome itin platų aukštos kokybės naudotų spausdintuvų pasirinkimą gera kaina! Nepriklausomai nuo to, ar ieškote mažesnio funkcionalaus spausdintuvo kasdieninėms spausdinimo reikmėms, ar esate didelės verslo organizacijos, įstaigos atstovas, ieškantis spausdinimo įrenginio, galinčio greitai, patikimai ir nuolat kokybiškai spausdinti didelius kiekius spalvotos ir nespalvotos informacijos, mūsų el. parduotuvėje rasite tai, ko ieškote! Įsigyti galite įvairių – spalvotų ir nespalvotų – naudotų rašalinių, lazerinių spausdintuvų, taip pat spausdintuvų su įvairiomis į juos integruotomis papildomomis funkcijomis, inovatyviais duomenų perdavimo sprendimais (nuo į spausdintuvus integruotų dokumentų skenerių, iki belaidžio Wi-Fi ryšio palaikymo spausdintuvuose). Savo klientams siūlome ne tik itin platų prekių pasirinkimą, bet ir gerą kainą bei įvairius pristatymo būdus (įsigytus spausdintuvus galite atsiimti per kurjerį arba mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje). Nuolat plečiame savo prekių asortimentą tam, jog mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje apsilankantys žmonės vienoje vietoje galėtų rasti visas reikiamas prekes!