Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Rodyti produktus

Ieškant kaip praleisti laisvalaikį, kasdienybės paįvairinimui puiki idėja galėtų būti dėlionės (puzzle). Dėliones ypač mėgsta vaikai, tačiau jos tinka ir suaugusiems, kadangi galima labai didelė dėliojamų vaizdų ir sudėtingumo lygio įvairovė. 


Dėlionės skatina loginį mąstymą, padeda ugdyti vaizdinę atmintį, todėl tai ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir savotiška proto treniruotė, naudinga jau nuo mažens. Peržvelkite žemiau pateikiamus mūsų dėlionių pasiūlymus ir išsirinkite tai, kas labiausiai patiko!

Dėlionės įdomiam proto ugdymui


Atrodo, tokia paprasta veikla kaip puzlės deliojimas nieko labai daug nereiškia ir tėra paprasta, gal net kiek nuobodoka pramoga. Tačiau iš tiesų dėlionės lavina atmintį ir protą skatindamos sujungti trūkstamas dalis pagal tam tikras asociacijas. Šitaip mokomasi pastabumo detalėms tuo pačiu išlaikant bendrą vaizdą, nieko neišleidžiant iš akių. Tokia praktika ypač vertinga vaikui, kurio asociatyvinį mąstymą reikėtų lavinti šiam pradedant protauti ir pažinti supantį pasaulį.


Suaugusiam žmogui sudėlioti puzlę atrodo visiškai nesudėtinga, tačiau mažam vaikui tai gali tapti tikru iššūkiu, kurį būtina įveikti norint tobulėti. Dėlionės gal ir yra truputį pasyvoka veikla, stokojanti aktyvaus veiksmo, todėl jos labiau tinka pasyviems, ramesnio charakterio žmonėms, kurie yra linkę labiau ne į fizinę, o į protinę aktyvią veiklą. Jiems puzlės dėliojimas bus ir puiki pramoga, ir vertinga ugdymo praktika vienu metu. 


Svarbiausia išsirinkti patinkantį vaizdą bei puzlės sudėtingumą ir atkurti pilną vaizdą – nors tai ir nesunku, bet kokiu atveju, gali pareikalauti kantrybės. Todėl puzlės dėliojimas yra dar ir gera kantrybės ugdymo praktika, ypač kai dėlionė labai didelė ir susidedanti iš daug smulkių dalių.

Platus skirtingų dėlionių pasirinkimas


Mūsų pristatomas puzlių asortimentas labai platus. Tai ir mažos, vos keliolikos detalių dėlionės, skirtos patiems mažiausiems, ir kiek didesnės dėlionės vaikams, ir itin didelės dėlionės suaugusiems. Galima labai plati vaizdų tematika, pradedant vaikiškais animaciniais personažais, baigiant realistiniais gamtos vaizdais, gyvūnais, žymiais architektūros statiniais ar pieštais paveikslais.


Įdomios, spalvingos, vaizdinę atmintį lavinančios dėlionės (puzzle) vaikams ir suaugusiems! Pasinerkite į magišką dėlionių pasaulį su skirtingais aukštos raiškos vaizdais atkurdami juos iš detalių.