Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Skriestuvai – tai braižymo priemonė, naudojama apskritimų brėžimui ar atkarpų matavimui, kurios gali prireikti ne tik moksleiviams ar studentams, bet ir dirbantiems tam tikroje profesinėje srityje, kurioje skriestuvas yra vienas pagrindinių darbo įrankių, pavyzdžiui, architektams, projektuotojams, dizaineriams. Atsižvelgiant į tai, kam ir kaip dažnai bus naudojami skriestuvai, siūlome rinktis tarp skirtingų gamintojų metalinių ir plastikinių skriestuvų bei jų rinkinių, komplektuojamų su papildomais priedais, geriausiai atitinkančių reikalavimus kainos bei kokybės atžvilgiu.  

Skriestuvai darbui bei mokyklai

Ryškiaspalviai plastikiniai skriestuvai, naudojami su pieštuku arba grafitu, kurį, pasibaigus, galima pakeisti nauju – nebrangiai kainuojantis pasirinkimas, puikiai tinkantis pirmajai vaiko pažinčiai su šiuo braižymo įrankiu mokykloje. Braižant dažniau, pavyzdžiui, lankant papildomas braižymo pamokas ar studijuojant susijusį dalyką, rinktis derėtų iš kokybiškesnių, patvaresnių metalinių skriestuvų ar šių rinkinių.

Skriestuvams, skirtiems profesionaliam naudojimui dirbant, keliami aukštesni reikalavimai ne tik kokybės, bet ir dizaino atžvilgiu.  Juk tai – įrankis, ant kai kurių profesijos atstovų darbo stalo gulintis labiausiai matomoje vietoje ir yra kasdien aktyviai naudojamas.  Solidaus dizaino skriestuvai ar skriestuvo rinkinys gali tapti ir praktiškos dovanos idėja asmeniui, kuriam ši braižybos priemonė yra būtina.   

Skriestuvai internetu pigiau

Skriestuvas – braižybos įrankis, įprastai perkamas kartu su kitomis kanceliarinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, ruošiant vaiką naujiems mokslo metams ar įsigyjant didesnį kiekį darbui reikalingų daiktų, tad galutinė viso pirkinių krepšelio kaina gaunasi gana nemaža. Pirkdami „4office“ kanceliarijos prekių parduotuvėje internetu, galite sutaupyti ne tik dėl patrauklios reguliarios kainos, taikomos skriestuvams bei kitoms prekėms, bet ir plataus asortimento: pirkite tik tai, ko konkrečiai reikia! Pavyzdžiui, vaikui dar tik mokantis naudotis šia braižymo priemone, puikiai tiks spalvingi, nebrangūs, plastikiniai skriestuvai su pieštuku. Labiau patyrusiam, dažniau šią priemone besinaudojantiems, galbūt – ir darbo tikslais, rekomenduojami skriestuvų rinkiniai su įvairiais papildomais priedais.

Perkant internetu, paprasta lyginti ne tik skirtingų pardavėjų kainas ar jų pokyčius, bet ir sekti akcijas, kuriomis pasinaudojus, skriestuvą ar kitą reikalingą kanceliarijos priemonės galėsite įsigyti dar pigiau.