Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Spalvų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
12...10...19

Akvareliniai pieštukai ؎ tai piešimo priemonė, vizualiai primenanti įprastus spalvotus pieštukus, tačiau, veikimo principu bei naudojamos technikos dėka, leidžianti išgauti dar įdomesnį meninį rezultatą. Atrodo, rankose – pieštukas, o ant popieriaus gimsta nuostabus akvarelės kūrinys!

Minkšti akvareliniai pieštukai, priešingai nei paprasti spalvoti, yra pagaminti iš vandeniui tirpaus pigmento, dėl kurio, sudrėkinus pieštuko galą teptuku ar piešiant ant šlapio paviršiaus, yra išgaunamas akvarelinės technikos efektas. Naudojantis akvareliniais pieštukais, galima tiksliau ir paprasčiau, nei tiesiog teptuku bei dažais, nupiešti norimą vaizdą, be to, tai, lyginant su akvareliniais dažais – „švaresnė“ veikla. Akvarelinių pieštukų dėmės nuo kūno ir rūbų nusiplauna nesunkiai.

Akvareliniai pieštukai, kuriuos taip pat galima naudoti ir kaip paprastus pieštukus, puikiai tinka tiek vaikams, pavyzdžiui, lankantiems dailės užsiėmimus ir išbandantiems naujas piešimo technikas, tiek ir suaugusiems – mėgėjams ar net profesionalams. Iš pradžių, norint susipažinti su šia piešimo priemone, galima įsigyti mažesnį kiekį norimo gamintojo akvarelinių pieštukų, o vėliau, meniniams poreikiams augant – didesnę pakuotę su gausesne spalvų įvairove.

 Kaip naudoti akvarelinius pieštukus?

Nors instrukcija, kaip naudoti konkretaus gamintojo akvarelinius pieštukus, yra pateikta ant produkto pakuotės, tai – priemonė, leidžianti pasireikšti piešiančiojo fantazijai bei norams. Akvarelinius pieštukus, priklausomai nuo to, kokį estetinį efektą pageidaujama išgauti, galima naudoti net keliais skirtingais būdais. Vienas variantas – teptuku sušlapinti pieštuką ir piešti su šiuo ant popieriaus. Taip pat galima ant popieriaus piešti kaip įprastu spalvotu pieštuku, o, norint sulieti piešinį, braukti per jį šlapiu teptuku. Ant vieno, akvareliniu pieštuku atlikto potėpio, galima dėti kitą spalvą, taip išgaunant dar įdomesnį efektą.  Dar daugiau meninės laisvės suteikia galimybė akvarelinius pieštukus derinti su kitomis piešimo technikomis, pavyzdžiui, piešimu tušu ar guašu.

Akvareliniai pieštukai internetu už gerą kainą

Akvarelinių pieštukų, kurie, lyginant su įprastais spalvotais, yra šiek tiek brangesni, kaina priklauso nuo gamintojo bei pakuotėje esančių pieštukų kiekio. Puikiai suprantame, jog, norint patenkinti vaikų ar savo paties meninius polinkius, reikia nemažai investicijų. Tad stengiamės, jog mūsų asortimente esantys piešimo reikmenys bei kiti biuro ir kanceliarijos produktais pradžiugintų visada patrauklia kaina, o, pasinaudojus akcija, kurią, perkant internetu, „pagauti“ itin lengva, pirkėjai sutaupytų dar daugiau.