Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kuomet vizitinių kortelių prisikaupia šimtai, naudinga pasirūpinti jų dėklais, suteikiančiais dar daugiau patogumo. Vizitinių kortelių dėklai yra nedidelė, tačiau labai reikšminga smulkmena, padedanti palaikyti didesnę tvarką ir švarą, sukurianti apie jus atitinkamą įspūdį. Jeigu neturite kur laikyti susikaupusių vizitinių kortelių – peržvelkite mūsų pristatomą asortimentą, kuriame rasite daug puikių pasirinkimų geromis kainomis.

Vizitinių kortelių dėklai dar didesniam patogumui


Vizitinių kortelių dėklai yra neatsiejamas kiekvieno ofiso stalo atributas, suteikiantis dar daugiau solidumo. Juk geriausia yra matyti vizitines korteles gražiai sudėtas matomoje vietoje, o ne padrikai išbarstytas stalčiose, lentynose, tarp kitų daiktų ant stalo. Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje labai daug ką pasako apie žmogų, jo tvarkingumą, organizuotumą.

Su patogiais vizitinių kortelių dėklais bei kitais biuro reikmenimis galėsite palaikyti savo darbovietėje dar didesnę švarą, tuo pačiu jaustis patogiai, užtikrintai. Visuomet rasite vizitines kortele po ranka ir galėsite jas įteikti tiems, kam reikia.

Vizitinių kortelių dėklai labai įvairūs. Skiriasi ne tik jų dizainas ir forma, bet ir dydis. Be vizitinių kortelių stovų, kurie statomi ant darbo stalo, dar taip pat galime pasiūlyti įvairių kitų sprendimų jūsų patogumui. Tai nešiojami kortelių dėklai ir lipnios, skaidrios kišenėlės, saugančios kortelių popierių nuo nusitrinimo. Būdų kaip gražiai sudėti ir pateikti vizitines korteles yra daug ir įvairių – jums tereikia išsirinkti tai, kas labiausiai tiktų jūsų skoniui bei poreikiams.

Nešiojami kortelių dėklai yra ne tik gražūs, bet ir patogūs naudoti. Jie lengvai užsegami, į vieną dėklą gali tilpti daug kortelių. Pristatome ir įvairius kortelių dėklų rinkinius įmonėms. Nepraleiskite galimybės gera kaina įsigyti visų reikiamų biuro atributų!