Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo kasetė
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Geltona
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

4Office.lt parduotuvėje galite įsigyti ir rašaliniams spausdintuvams skirtų dažų kasečių. Rašaliniai spausdintuvai yra gana populiarūs ir labai gerai vertinami dėl itin aukštos kokybės spausdinimo rezultatų: rašaliniais spausdintuvais galima kokybiškai spausdinti ir spalvotus, nespalvotus tekstus, dokumentus, ir nuotraukas! Žinoma, jie veikia lėčiau už lazerinius spausdintuvus, o jų  rašalo kasečių resursai yra mažesni, nei lazerinių, tačiau patys spausdintuvai yra pigesni, o geresnė rašalinių spausdintuvų ir jų kasečių spausdinimo kokybė yra itin svarus kriterijus renkantis būtent rašalinius spausdintuvus ir dažų kasetes. Rašaliniams spausdintuvams naudojamos kasetės turi tris pagrindines spalvas: geltoną, mėlyną ir rausvą. Įsigydami rašalines kasetes spausdintuvams turite įsitikinti, jog perkama kasetė yra suderinama su Jūsų spausdintuvo tipu bei jo modeliu.

 

Rašalinių kasečių žema kaina leidžia įsigyti daugiau prekių vienu metu

Rašalinių spausdintuvų dažų kasetės yra daug pigesnės, nei lazerinių spausdintuvų kasetės. Dėl šios priežasties pirkdami rašalinių dažų kasetes,  vienu kartu galite įsigyti didesnį kasečių kiekį. Žinoma, pravartu atsiminti, jog dažniausiai rašalinių kasečių mažesnė kaina yra tokia dėl to, kad rašalinės kasetės atspausdina daug mažesnį lapų kiekį, nei lazerinių spausdintuvų kasetės.

 

Rašalinės kasetės spausdintuvams internetu pigiau

Mes – 4Office.lt – savo internetinėje svetainėje siūlome itin platų kokybiškų  rašalinių spausdintuvų kasečių pasirinkimą gera kaina! Nepriklausomai nuo to, ar kasečių ieškote kasdieniniam nespalvotų dokumentų spausdinimui, ar norite itin profesionaliai atspausdinti spalvotas nuotraukas, mūsų el. parduotuvėje rasite tai, ko ieškote! Įsigyti galite ir originalių, ir pakaitinių (neoriginalių) kasečių rašaliniams, lazeriniams spausdintuvams. Savo klientams siūlome ne tik itin platų prekių pasirinkimą, bet ir gerą kainą bei įvairius prekių pristatymo būdus (pirkinius atsiimti galite Jūsų pasirinktame DPD paštomate, per kurjerį arba mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje). Nuolat plečiame savo prekių asortimentą tam, jog mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje apsilankantys žmonės vienoje vietoje galėtų rasti visas reikiamas prekes!