Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Storis
mm
-
mm
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
64 x 84 cm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Reikalingi kokybiški ir tvirti šiukšlių maišai bei kiti tvarkos reikmenys? Mūsų švaros prekių asortimente rasite kone viską, ko gali reikėti patogiam tvarkymuisi ir švaros tiek namuose, tiek biuruose užtikrinimui. Skaitykite toliau ir nepraleiskite progos įsigyti sau reikiamų švaros prekių gera kaina!

Šiukšlių maišai plačiam pasirinkimui


Tvarkai ir švarai palaikyti pravers šiukšlių maišai, kurių gali būti labai įvairių rūšių. Renkantis svarbiausia atsižvelgti į šiukšlių maišų dydį, įvertinti, kad jie tiktų pagal šiukšliadėžę. Pas mus rasite nuo mažesnių, maždaug 20 l dydžio pasirinkimų iki 200 l ir įvairių kitų dydžių maišų talpų, tad išsirinkite tai, kas tiktų labiausiai. 


Skiriasi ne tik maišų dydžiai, bet ir spalvos. Galimi tiek kvapnūs, tiek bekvapiai šiukšlių maišų pasirinkimai, skaidrūs ir matiniai, nepermatomi. Skirtingas ir šiukšlių maišų storis, tad rasite tiek plonesnius, tiek tvirtesnius ir itin kokybiškus šiukšlių maišus, kurie neplyšta ir gali atlaikyti didelį svorį. Asortimentas sudarytas labai platus ir specialiai pagal pačius įvairiausius poreikius.

Viskas, ko reikia nepriekaištingai švarai


Vienoje pakuotėje rasite skirtingą šiukšlių maišų kiekį. Siekiant sutaupyti geriausia iš karto rinktis didesnes šiukšlių maišų pakuotes, kurių užteks ilgesniam laikui. Šiukšlių maišai bus nepamainomas tvarkos užtikrinimo įrankis įvairiose įmonėse, įstaigose, ofisuose ar tiesiog namuose, iš esmės visur, kur tik išmetamos šiukšlės ir reikia palaikyti patalpų švarą bei tvarką.


Be šiukšlių maišų dar taip pat prekiaujame šiukšlių dėžėmis, pakavimo maišeliais ir talpomis, įvairiais valymo reikmenimis ir viskuo, ko reikia nepriekaištingai švarai patalpose palaikyti. Šiukšlių maišai sudaro tik nedidelę asortimento dalį, kadangi švaros reikmenų įvairovė be galo didelė. Kviečiame pasidairyti, susipažinti su mūsų pristatomų prekių asortimentu iš arčiau ir išsirinkti tai, ko galbūt jau seniai ieškote, tik niekaip nesusiruošiate įsigyti.


Kokybiški, patvarūs, įvairių dydžių ir rūšių šiukšlių maišai pagal pačius įvairiausius švaros poreikius! Įsigykite visų švarai palaikyti būtinų priemonių iš plataus mūsų sudaryto asortimento.