Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Automatinis
Liečiamiems ekranams
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Spalvų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Geltona
Juoda
Kelių spalvų
Mėlyna
Raudona
mėlyna
įvairių spalvų
Žalia
Brėžio storis
mm
-
mm
Korpuso spalva
Nesvarbu
auksinė
balta
balta/mėlyna
geltona
juoda
juoda/mėlyna
metalo
mėlyna
raudona
rožinė
sidabrinė
skaidri
įvairių spalvų
žalia
žydra
Rutuliuko skersmuo
mm
-
mm
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Rinkdamasis tušinuką kanceliarinių prekių parduotuvėje, dažnas pasijaučia lyg saldainių krautuvėje. Spalvoti, raštuoti, skaidrūs, blizgantys, žaismingi, stilingi ir elegantiški – norisi įsigyti visus. Kad ir kaip gundytų korpuso dizainas, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į rašiklio funkcionalumą. Kitaip – didelė tikimybė, jog įsigytas įmantrus, bet nepatogus rašyti tušinukas, savo dienas baigs giliai stalčiuje.

Vienas svarbiausių pasirinkimų, kurį vertėtų atidžiau apsvarstyti, yra tušinukų šerdelės šratuko skersmuo, arba brėžio storis. Tušinuko brėžio storis paprastai svyruoja nuo 0,2 mm iki 1,6 mm. Pirmasis rašys ypač plonai, o antrasis – plačiai. Patys populiariausi yra maždaug 1,0 mm, arba kiek plonesni, apie 0,7 mm storio tušinukai.

Tušinukuose naudojamas rašalas įprastai yra aliejaus pagrindu. Tačiau galima rasti tušinukų ir su greitai džiūstančiu vandens pagrindo rašalu, ar kaip tik – atsparaus vandeniui. Rašikliai, kurių rašalas tinkamiausias dokumentams, sertifikuojami pagal ISO 12757-2 standartą. Šios rašymo priemonės gaminamos taip, kad rašalas kuo ilgiau nebluktų. Tai itin aktualu archyvuojamų dokumentų tvarkymui ir saugojimui ilgą laiką.

Tušinuko patogumą, be abejonės, lemia dar ir korpuso storis, bei pačios įvairiausios detalės. Gumos taškeliais padengta ar patogi guminė ergonominė laikymo zona neleidžia slysti pirštams. Metalinė ar plastikinė įsegėlė patogi, prireikus, pritvirtinti rašymo priemonę. O skaidrus korpusas leidžia stebėti rašalo likutį.

Blizgantys tušinukai

Atskirai kategorijai galima priskirti blizgančius ir spalvotus tušinukus. Blizgančius ir spalvotus tušinukus, kaip universalią meno priemonę, naudoja profesionalūs menininkai ir mėgėjai. Jais užrašomos atvirutės, dailinami dienoraščiai ar studentų ir moksleivių užrašai. Šių tušinukų panaudojimo galimybės itin didelės ir priklauso tik nuo kiekvieno išmonės.

Firminiai

Beveik kiekvienas plastikinis ar metalinis tušinukas gali tapti firminiu. Tušinukai su logotipu – tai svarbus verslo atributas ir reklaminė priemonė. Jie gali pasitarnauti kaip įmonės įvaizdžio dalis ar verslo dovana. Plastikinius gaminius galima graviruoti lazeriu, dekoruoti šilkografijos arba tampografijos būdu. Metalinis tušinuko korpusas dažnai tinka ir graviravimui įprastu mechaniniu būdu.

Metaliniai

Metalinis rašiklis gali būti tiek statuso ženklas, tiek itin praktiška rašymo priemonė. Elegantiškas metalinis tušinukas gali tapti ne tik dovana verslo partneriui, bet ir artimam žmogui. Juk ant tokio rašiklio išgraviruoti galima ir logotipą, ir prasmingą frazę, dedikacija ar palinkėjimą.

Kad ir kokį tušinuką norėtumėte įsigyti, paprasčiausia tai padaryti mūsų internetinėje parduotuvėje www.4office.lt. Peržiūrėjęs išsamius prekių aprašymus, sau tinkamą rašiklį ras pats reikliausias pirkėjas. Sau tinkamiausią tušinuką internetu galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure. O apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.