Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
Kruopščiai, tvarkingai, išradingai supakuota dovana – būtina sąlyga, jog dovanotas daiktas atliktų savo funkciją, tai yra pradžiugintų šią gavusįjį.

Pakavimo popierius – „4office“ internetinės parduotuvės prekių kategorija, kurioje rasite viską, ko reikia verslo bei asmeninių dovanų, skirtų vaikams ir suaugusiems, pakavimui: įvairių rūšių popierius pakavimui (taip pat – parduodamas ir rulonais), įvairiaspalviai dovanų maišeliai, pakavimo ir lipnios dekoratyvinės juostelės ir kita.

Pakavimo popierius dovanoms

Neretai pati maloniausia dalis – dovanos išpakavimas, tad vienu populiariausių pasirinkimų pirkėjų tarpe išlieka pakavimo popierius, kuriuo galima estetiškai „aprengti“ pačias įvairiausias, skirtingų gabaritų dovanas.

Mūsų pirkėjams siūlomas įvairių spalvų, skirtingais raštais ir ornamentais dekoruotas pakavimo popieriaus asortimentas, kuriame galima rasti variantą, tinkantį tiek konkrečiai šventei, pavyzdžiui, Kalėdoms, tiek ir sveikinant simboliškai, be progos.
Jei įprastas pakavimo popierius pabodo ar neatitinka įsivaizdavimo, kaip turi atrodyti supakuota viena ar kita dovana, kiti galimi variantai – krepinis arba šilkinis popierius. Šilkinis pakavimo popierius sukurs prabangos bei elegancijos įspūdį. Pastarasis taip pat gali būti naudojamas įvairių dekoracijų, pavyzdžiui, pom poms burbulų, gamybai.

Įvairių spalvų, tvirtas krepinis popierius puikiai tiks originalesniam dovanos įpakavimui, taip pat – įvairių meninių idėjų įgyvendinimui.

Dovanų maišeliai pakavimui

Ieškantiems greito dovanų pakavimo sprendimo ar prireikus supakuoti didesnį kiekį dovanų, dovanų maišeliai – tikras išsigelbėjimas. Įprastas baltas ar rudas pakavimo maišelis, pagamintas iš kraft popieriaus – ne tik daug investicijų nereikalaujantis sprendimas, įteikiant nedideles reprezentacines dovanas ar kitas smulkmenas, bet ir patrauklus variantas besirūpinantiems ekologija.

Norintiems dovaną supakuoti estetiškiau, siūlomi įprasti dovanų maišeliai. Dovanų maišelio dydį rinkitės atsižvelgdami į dovanos turinį, o šiuos puošiančius ornamentus bei paveikslėlius – į progą, gavėjo amžių bei, žinoma, asmenybę.