Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Norite pradžiuginti savo bendradarbius ar vadovus gražia ir kūrybinga, tačiau tuo pačiu praktiškai pritaikoma verslo dovana? Jeigu iki šiol dar dvejojote, minčių, ką dovanoti dabar jau tikrai nepritrūks – pristatomos išties šmaikščios ir originalios verslo dovanos, sukurtos taip, kad maloniai nustebintų ir pradžiugintų žmones, kuriems jas dovanosite. Pasirinkimų dovanoms iš tiesų gali būti daug ir įvairių, tereikia atsiverti šmaikščioms ir kūrybingoms idėjoms – tuomet tikrai atrasite ką nors fantastiško.

Skaitykite toliau ir sužinosite, kokius verslo dovanų pasiūlymus esame jums pateikę. Atradę tai, kas patiktų sudarykite užsakymą internetu ir jau visai netrukus mes atsiųsime jūsų pasirinktas dovanas.

Originalios verslo dovanos maloniai staigmenai


Kartais sugalvoti, ką padovanoti būna labai sunku. Tokiu atveju, į pagalbą atskubės platus verslo dovanų asortimentas, kuriame rasite puikių minčių dovanojimui. Galbūt norėsite įteikti kažką naudingo, o gal tiesiog pralinksminti ir palikti geras emocijas – originalios verslo dovanos labai įvairios ir pritaikomos skirtingiems poreikiams.

Nedidelė, tačiau praktiška dovanėlė gali būti puiki staigmena, kuri nepaliks abejingų. Originalios verslo dovanos išsiskiria tuo, kad jos sukurtos šmaikščiai ir kūrybingai. Iš pažiūros, tai įprasti kanceliariniai reikmenys ar kiti praktiškai pritaikomi įrankiai, kaip kad rašikliai, puodeliai, skėčiai, knygų laikikliai, užrašinės ar termo gertuvės, tačiau šie daiktai yra išskirtiniai savo neįprastais dizaino sprendimais. 

Kiekvienoje dovanėlėje yra užkoduota tam tikra mintis ar idėja, skatinanti geras emocijas ir pozityvumą. Galimi ir šmaikščių, ir paprastų verslo dovanų pasirinkimai. Labai plati stiliaus ir dizaino įvairovė, tad tikrai nesunkiai galėsite išrinkti tai, kas tiktų labiausiai.

Kaip išrinkti dovaną?


Rinkdami dovaną, pagalvokite apie žmogų, kuriam ruošiatės dovanoti, apie jo charakterį ir pomėgius, įvertinkite ir praktinius aspektus. Galbūt pravers koks nors naudingas ir buityje pritaikomas daiktas? Gerai žinodami žmogaus skonį ir poreikius išrinksite tinkamo stiliaus praktiškai pritaikomą įrankį, kurio tas žmogus dar neturi arba jam jo trūksta ir pataikysite tiesiai į dešimtuką.

Jeigu gerai nežinote žmogaus poreikių, galite dovanoti ir neutralesnes, universalaus pritaikymo dovanas, kurių platų pasirinkimą taip pat rasite mūsų internetinėse prekių lentynose. Naujas gražus skėtis ar gertuvė tikrai niekuomet nepamaišys, nes visuomet galės būti pritaikyti pagal paskirtį. Bet kokiu atveju, pažiūrėkite į viską paprasčiau – daiktai nėra pats svarbiausias dalykas. Visa esmė juk – maloni netikėta dovana ir parodytas šiltas dėmesys.

Trumpai peržvelkime pagrindines verslo dovanų kategorijas ir ką iš jų būtų galima išsirinkti.

Puodeliai

Vienas iš dažniausių pasirinkimų verslo dovanų asortimente yra įvairūs puodeliai. Puodelis bus ganėtinai paprasta, tačiau tuo pačiu universali ir praktiškai naudinga dovana. Stilingi, išskirtiniai puodeliai ypač tinka ofise ant darbo stalo, suteikdami dar daugiau gerų emocijų ir linksmumo. Be įprastų puodelių galime pasiūlyti ir šmaikščius puodelius su specialiu skyreliu sausainiams. Mėgaujantis arbata į tokį puodelį patogu įsidėti gardžius užkandžius.

Termo gertuvės

Be puodelių taip pat labai pravers šilumą išlaikančios termo gertuvės. Nieko nėra patogiau, kaip susiruošti į nedidelį žygį po mišką, užsikaisti karštos arbatos, ypač šaltuoju metų laiku. Šilta arbata pravers ir pakeliui į darbą. Nedidelę termo gertuvę labai patogu įsimesti į kuprinę – ji pravers visur ir visada.

Knygų laikikliai

Norint gražiai ir tvarkingai susidėti knygas lentynose, pravartūs knygų laikikliai, suteikiantys lentynoms dar daugiau papildomo grožio. Pas mus rasite įvairių knygų laikiklių su skirtingų formų statulėlėmis bei simboliais.

Skėčiai

Skėtis yra daiktas, kuris dažnai lūžta ir kurį naudoja beveik kiekvienas, todėl tai viena iš vertingiausių verslo dovanų, kuri greičiausiai neliks padėta į lentyną. Skėčiai verslo dovanų asortimente – stilingi, unikalūs, neįprastų spalvų, gražūs ir margaspalviai, padedantys atlaikyti rudeninę depresiją lietingų orų metu. Galimi ir skėčių vaikams pasirinkimai.

Ausinės

Mėgstantiems muziką ir vertinantiems gerą garso kokybę puikiai tiks belaidės ausinės. Jos įpakuotos išvaizdžiose ir stilingose dėžutėse, tad ausines galėsite patogiai visur nešiotis su savimi.

Kelioninės pagalvėlės

Vertinantiems komfortą, o taip pat užkietėjusiems keliautojams ir nuotykių ieškotojams puikiai tiks gražios ir stilingos kelioninės pagalvėlės, kurių pas mus rasite daug rūšių. Tai ne tik graži, bet ir be galo praktiška dovana.

Kanceliariniai reikmenys

Dažniausiai verslo dovanoms rasite įvairias užrašų knygutes, dienoraščius, rašiklius, o taip pat rašiklių ir užrašinių rinkinius. Mėgstantiems rašyti ir dažnai rašantiems ranka tai bus puiki dovana, ypač jei žmogus gražios užrašų knygelės dar neturi. Verslo dovanų kanceliariniai reikmenys yra išskirtinio dizaino, puošnūs, su šmaikščia ar tiesiog kūrybinga paslėpta mintimi.

Kitos verslo dovanos

Be jau minėtų verslo dovanų rasite įvairių kitų daikčiukų ir įrankių, kaip kad pavyzdžiui priešpiečių dėžučių, taupyklių ir t.t. Verslo dovanų asortimentas nuolatos atnaujinamas ir papildomas naujais, dar niekur nematytais pasirinkimais.

Originalios verslo dovanos plačiam pasirinkimui gera kaina! Pradžiuginkite savo kolegas gražia ir stilinga dovana, kurios jie nesitikėjo.