Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Kiekis pakuotėje
-
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Su langeliu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
114 x 162 mm
114 x 229 mm
156 x 220 mm
162 x 229 mm
229 x 324 mm
250 x 350 mm
250 x 353 mm
328 x 458 mm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Vokas, kaip ir bet kuri kita pakuotė, neša tam tikrą žinią apie siuntėją. Juk įprastai kvietimams, dovanų čekiams ar pinigams pasirenkami puošnūs, spalvoti dekoratyviniai vokai. O vokai laiškams, įvairiems dokumentams bei sąskaitoms dažnai būna dalykiški, baltos spalvos, besiskiriantys popieriaus storiu ar faktūra. Kokia bebūtų voko paskirtis – vienas svarbiausių pasirinkimo kriterijų yra voko dydis.

Kaip ir popieriaus lapų, taip ir vokų formatai dažniausiai žymimi dviem simboliais – skaičiumi ir raide. Turbūt visiems žinomas A4 popieriaus formatas. Tuo tarpu vokų dydžiai dažnai nurodomi C serijos standartu. Bene populiariausi yra C4, C5, C6 formato vokai.

Vokai A4 formato lapams gali būti analogiško A4 arba C4 dydžio. C4 voko matmenys yra 229 x 324 mm ir jame telpa nesulenktas A4 lapas.

C5 vokai (162x229 mm) talpina įprastą lapą, sulenktą pusiau per trumpąją kraštinę. Į C6 (114x162 mm) formato voką telpa A4 popieriaus lapas perlenktas du kartus.

Į dekoratyvinius arba oficialiems dokumentams skirtus C65 (114x224 mm) arba DL (110x220) dydžio vokus telpa du kartus išilgai perlenktas A4 lapas.

Bet kokiu atveju nesuklysite, jei voką pasirinksite bent penkiais milimetrais didesnį už siuntimui paruoštą dokumentą ar atviruką.

Siuntiniams

Lengvi, tvirti, drėgmei atsparūs vokai iš popieriaus neretai naudojami siuntoms. Tokie vokai viduje turi plastikinės plėvelės paminkštinimą. Vokai su burbuline plėvele, dar vadinami burbuliniais vokais, apsaugo siuntinį siuntimo metu. Juose gali būti siunčiami svarbūs dokumentai, papuošalai, kosmetika, galanterija, knygos ir žurnalai. Vokų vidus yra lygus, todėl siunčiamus daiktus lengva supakuoti. Tačiau trapius gaminius ar indelius su skysčiu prieš dedant į voką vertėtų apsaugoti papildomai. Šie vokai yra baltos arba rudos spalvos, su popieriumi uždengta klijų juostele, ant jų galima rašyti.

Vokai internetu

Jei jums reikalingi dekoratyviniai gražūs vokai dovanoms, klasikiniai balti vokai su langeliu sąskaitoms ir dokumentams, ar burbuliniai vokai siuntoms – apsižvalgykite mūsų parduotuvėje www.4office.lt. Prekės čia suskirstytos pagal pagrindinius parametrus: tipą, matmenis, formatą, spalvą ir kainą. Todėl lengvai rasite tai, ko reikia. Vokus internetu galėsite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu, nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.