Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Rankų servetėlės gali praversti bet kur ir bet kada. Ne tik valyti rankas, bet ir nušluostyti drėgnus paviršius, nuvalyti purvą. Būtent todėl labai pravartus įrankis yra specialūs rankų servetėlių laikikliai, kurių būna skirtingo dizaino, dydžio ir rūšių. Juose galėsite patogiai laikyti servetėles dideliais kiekiais, visuomet jas turėti po ranka ir prireikus patogiai paimti.

Servetėlių laikiklių pasirinkimų gali būti daug ir įvairių, tad viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių. Atėjo metas peržvelgti, ką galime jums pasiūlyti iš plataus laikiklių asortimento.

Rankų servetėlių laikikliai dar didesniam patogumui


Tikriausiai sunku būtų įsivaizduoti modernią ofiso virtuvę ar restoranų staliukus bei gražių ir stilingų servetėlių laikiklių. Renkantis servetėlių laikiklius, labai svarbu atsižvelgti į jų dizainą ir kur laikikliai bus pritaikyti. Turime daug įvairių pasiūlymų tiek įmonėms, tiek restoranams, kavinėms, valgykloms, kitoms viešoms maitinimo įstaigoms ir ne tik.

Įmonėse ir kitose įstaigose puikiai tiks plastikiniai juodų ar baltų spalvų servetėlių laikikliai, pastatomi ant stalo. Galimi ir ant sienos kabinamų laikiklių pasirinkimai popieriniams skirtingo formato rankšluosčiams, tualetiniam popieriui, muilo dozatoriai – iš esmės pas mus rasite kone viską, ko reikia nepriekaištingai švarai ir tvarkai biuruose, jų virtuvėse ir tualetų patalpose palaikyti.

Restoranuose ar kavinėse ant staliukų puikiai atrodys nedideli mediniai rankų servetėlių laikikliai, taip pat trikampiai metaliniai laikikliai, kurie neužima daug vietos ir labai nekrenta į akis.

Rankų servetėlių laikikliai iš tiesų pirmiausiai yra praktiniam naudojimui pritaikytas įrankis, kuris turėtų suteikti daugiau patogumo. Išvaizda ir dizainas nėra esminiai, tačiau papildomam pasirinkimui pateikiame dar daugiau galimų variantų.

Kokybiški, patogūs, patvarūs rankų servetėlių laikikliai jūsų plačiam pasirinkimui! Pas mus rasite geriausias ofiso ir kitų reikmenų kainas pagal skirtingus poreikius.