Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
312
357/303
6LR61 (9V)
AA
AAA
AG4
C (LR14)
CR1220
CR1616
D (LR20)
DL2032/CR2032
DL2450/CR2450
LR43
LR44
LR54
Ličio
MN27
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Baterijos – neabejotinai vienas universaliausių daiktų, kuriuos galima atrasti kiekvienuose nam uose ar įvairiose įstaigose. Laikrodžiai, TV pulteliai, virtuvinės svarstyklės, vaikiški žaislai: tik maža dalis prietaisų, kurių veikimui yra būtina baterijų (elementų) energija.

Formuodami prekių asortimentą, stengiamės, jog „4office“ klientai, vertinantys internetinės prekybos patogumą bei patrauklias kainas, vienoje vietoje rastų įvairias baterijas (skirtingų dydžių, tipų), atitinkančias skirtingų daiktų techninę charakteristikas bei individualius poreikius, susijusius su pastarųjų naudojimu (pavyzdžiui, standartinės ar įkraunamos baterijos).

Įvairūs elementai

Nors informaciją, kokios baterijos yra reikalingos vieno ar kito daikto veikimui, rasite nurodytą ant konkretaus prietaiso, susipažinti su pastarųjų rūšimis, skirstomomis remiantis įvairiais kriterijais, taip pat naudinga.

Standartinės ir įkraunamos baterijos

Jei prietaiso veikimui reikia nedaug energijos ir nenorima per daug išlaidauti, standartinės arba vadinamosios vienkartinės baterijos – puikus pasirinkimas.

Įkraunamos baterijos, rekomenduojamos naudoti prietaisams, suvartojantiems daugiau energijos – idealus pasirinkimas pirkėjui, galvojančiam apie ateitį. Rinkdamiesi šio tipo elementus, iš karto pirkiniui išleisite daugiau, tačiau neteks sukti galvos dėl vis naujų baterijų įsigijimo. Vertinant laiko atžvilgiu, toks variantas netrunka atsipirkti finansiškai. Ne mažiau svarbus faktas, jog įkraunamos baterijos –  pasirinkimas, reikšmingai prisidedantis ir prie aplinkosaugos idėjų puoselėjimo.

Įprastai tam pačiam prietaisui gali būti naudojamos tiek standartinės, tiek įkraunamos baterijos. Tai – pasirinkimas, priimamas paties pirkėjo. Tačiau, kilus bent menkiausioms abejonėms, ar tam tikras daiktas gali veikti su įkraunamomis baterijomis, informacijos šiuo klausimu derėtų teirautis gamintojo ar ieškoti konkretaus prietaiso naudojimosi instrukcijoje.  

 

Skirtingos cheminės sudėties baterijos (elementai)

Priklausomai, nuo to, iš kokios medžiagos yra pagamintos baterijos, skiriasi ne tik pastarųjų kaina, bet ir saugojimo laikas, tinkamumas naudoti esant tam tikroms sąlygoms bei kitos svarbios, tiesiogiai su eksploatacija susijusios savybės.

  • Anglies-cinko („R6“) baterijos, vertinant kainą – pigiausias pasirinkimas. Dėl mažos talpos, siekiančios 400-900 mAh, šio tipo elementai rekomenduojami naudoti prietaisams, kuriems reikia mažai energijos, pavyzdžiui, laikrodžiams. Šios baterijos pasižymi tolerancija didelei srovei.  Nėra metalinės apsaugos, tad, elementui išsikrovus, didesnė greitesnio elektrolito ištekėjimo tikimybė.
  • Šarminės, cinko-mangano dioksido baterijos („LR6“) – viena populiariausių rūšių, tarp kurių galima rasti ir specializuotiems prietaisams, pavyzdžiui, klausos aparatams, tinkamų variantų. Šarminės baterijos, dar kitaip vadinamos „alkaline“, pasižymi gana didele talpa, siekiančia 1700-3100 mAh, atsparumu didesnėms srovėms, ilgu saugojimu laiku (4-7 metai). Būtina atkreipti dėmesį, jog šio tipo baterijos negali būti naudojamos esant ekstremaliai, tai yra labai aukštai ar žemai, temperatūrai, o, baterijai išsikrovus, siekiant išvengti elektrolito nutekėjimo, ją derėtų išimti iš prietaiso.
  • Ličio baterijos („FR6“) – ne tik naujesnės technologijos, bet ir, vertinant įvairiais aspektais, pranašesnis variantas už šarmines ar cinko-anglies baterijas. Jų talpa siekia 2800-3400 mAh, o galiojimo laikas – net 10-15 metų. Ličio baterijos gali būti naudojamos ir esant ekstremaliai temperatūrai (–40°C iki +70 °C), išlaiko tolygią įtampą net ir didesnės srovės iškrovos metu. Gamybos technologija lemia, jog ličio elementai yra apsaugoti nuo elektrolito ištekėjimo.
  • Vienas populiariausių pramonėje naudojamų elementų – LTC (Li-SOCl₂  ), pasižymintys ne tik didele talpa (2600 mAh), bet ir plačiu darbinės temperatūros diapazonu (60°C iki +85°C), atsparumu vibracijai, mažu savaiminiu energijos praradimu, galimybe saugoti net iki 20 metų.

Skirtingų dydžių baterijos

Priklausomai nuo dydžio, išskiriami šie pagrindiniai baterijų tipai, žymimi raidėmis:

  •       D (įtampa – 1,5 V, diametras – 34,2 mm, aukštis – 61,5 mm, svoris – 95,5 g);
  •       C (įtampa – 1,5 V, diametras – 26,2 mm, aukštis – 50 mm, svoris – 48,6 g);
  •       AA (įtampa – 1,5 V, diametras – 14,5 mm, aukštis – 50,5 mm, svoris – 18 g);
  •       AAA (įtampa – 1,5 V, diametras – 10,2 mm, aukštis – 42,2 mm, svoris – 10 g);
  •       9V (įtampa – 9 V, plotis – 26,5, ilgis – 17,5, aukštis ؎ 48,5, svoris – 35 g).

Vertinant dydžio atžvilgiu, populiariausios yra baterijos „AA“ ir „AAA“.

AA elementai

„AA“ baterijos, neretai vadinamos tiesiog „piršteliais“ – plačiausiai naudojama elementų rūšis, užtikrinanti sklandų įvairių prietaisų, pavyzdžiui, sieninių laikrodžių ar distancinio pultelio, veikimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos įvairių gamintojų, skirtingų rūšių (cinko-anglies, šarminės, ličio), įkraunamos ir standartinės baterijos, tad tinkamiausią variantą ir patraukliausią pasiūlymą neabejotinai ras kiekvienas pirkėjas.

 

AAA elementai

„AAA“ baterijos arba „mažieji piršteliai“ – populiarumu nedaug nusileidžiantis variantas „AA“ tipo baterijoms. Rinkitės iš skirtingų gamintojų bei tipų (cinko-anglies, šarminės, ličio) „AAA“ baterijų, užtikrinančių sklandų prietaisų, nereikalaujančių didelio energijos kiekio (žadintuvas, žibintuvėlis, vaikiški žaislai ir kita), veikimą.  

 

Baterijos internetu pigiau

Baterijos, priklausomai nuo šių tipo, pavyzdžiui, šarminės, ličio ar cinko-anglies, tinkamomis sąlygomis gali būti laikomos nuo kelių iki keliolikos metų. Vadinasi, šiai prekių kategorijai taikomos akcijos, perkant „4office“ parduotuvėje internetu, yra iš tiesų vertos dėmesio. Įsigiję didesnį elementų kiekį mažesne kaina, džiaugsitės ne tik sutaupę. Namuose turėdami populiariausių dydžių elementų atsargas, būsite tikrai dėl nepertraukiamo įvairių prietaisų, pavyzdžiui, TV pultelio, veikimo bei išvengsite neretai nepasitenkinimą keliančios situacijos, kai į parduotuvę keliauti reikia vien dėl baterijos pirkimo.