Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Skystas muilas
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Tūris, apimtis
ml
-
ml
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Gylis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Skysto muilo buteliukas, padėtas ant kriauklės, visuomet yra patogus sprendimas, kuomet reikia nusiplauti rankas. Žinoma, patogu naudoti ir muilo dozatorius, kurie dažniausiai tvirtinami prie sienos šalia kriauklės ir paspaudus lengvai išpurškia reikiamą muilo ar jo putų kiekį, tačiau naudinga pasirūpinti ir skysto muilo buteliukais dar didesniam patogumui. Skaitydami toliau sužinosite apie skysto muilo pasirinkimus, kuriuos rasite mūsų asortimente geromis kainomis.

Skystas muilas plačiam pasirinkimui


Skystas muilas naudojamas visur ir visada. Jis pravers tiek namuose virtuvėje ar vonioje prie kriauklės, tiek darbinių patalpų ir įvairių įstaigų vonios kambariuose, visur, kur reikia patogiai plauti rankas ir palaikyti aukštą higienos lygį. Skystas muilas dar populiaresnis ir dažniau naudojamas už kietą muilą, nes yra patogiau išpurškiamas, greičiau ir lengviau nuplaunamas.


Galimi labai įvairūs skysto muilo kvapai, tad galite išsirinkti sau labiausiai patinkantį pagal poreikius. Plačiame mūsų pristatomų plovimo ir valymo reikmenų asortimente rasite skirtingo dydžio muilo talpų ir buteliukų labai įvairiomis kainomis. Be muilo dar taip pat galimi ir šampūno bei kitų plovimo priemonių pasirinkimai. Asortimentas labai platus ir sudarytas pagal skirtingus poreikius.


Tiekiame tik kokybišką, iš natūralių komponentų pagamintą muilą, kuris maloniai kvepia, minkština odą. Galimi tiek paprasto, tiek iš ekologiškų augalinės kilmės komponentų pagaminto muilo pasirinkimai, pritaikyti plauti rankas skirtingumo kietumo lygio vandeniu.


Jeigu reikalingas skystas muilas įmonių patalpoms, geriausia pirkti pakuotes iš karto dideliais kiekiais, kuriais galėsite užpildyti skysto muilo dozatorius. Pirkdami daugiau dar ir sutaupysite, kadangi didelė, 5l muilo pakuotė atsieina daug pigiau nei perkant tokį patį kiekį mažais buteliukais.


Daugybė skysto muilo pasirinkimų skirtingais kiekiais ir geromis kainomis! Išsirinkite iš plataus mūsų pristatomo valymo bei plovimo priemonių asortimento.