Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Krepinis popierius
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų skaičius
-
Spalvų kiekis pakuotėje
-
Lapų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
200 x 50 cm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Krepinis popierius yra minkštojo popieriaus rūšis, kuri gamyboje apdorojama, kad įgytų smulkias raukšleles. Krepuojant popierius ne tik įgyja grublėta faktūrą, bet keičiasi jo tąsumas ir storumas. Taip pat kinta jo minkštumas ir gebėjimas sugerti vandenį.

Krepas priskiriamas lengviausioms popieriaus rūšims. Popieriaus savybes didžiąja dalimi apibrėžia jo svoris, dar vadinamas plotiniu tankiu arba „gramatūra“ (g/m²). Kuo didesnis svoris, tuo sunkesnis, storesnis popierius. Tuomet jis ne taip lengvai plyšta, yra tampresnis, ilgiau išlaiko formą. Didelio plotinio tankio krepinis popierius (nuo 140 g) dažnai vadinamas floristiniu krepu. Lengvesnis popierius, apie 32 ar 22 gramų plyšta kiek lengviau, bet kartu atrodo itin subtiliai, delikačiai.

Krepinis popierius gaminamas tiek baltas, tiek spalvotas – ryškių ar pastelinių spalvų. Įprastai jo galima įsigyti 50 cm x 250 arba 200 cm lakštais, susuktais į kompaktišką ruloną.

Kam jis naudojamas?

Šio tipo popierius yra itin tamprus, unikalių spalvų ir tekstūrų, tad ir jo panaudojimo galimybės begalinės. Krepas puikiai pasitarnaus norint sukurti nepamirštamas renginio dekoracijas. Iš krepinio popieriaus paprasta pasigaminti spalvotas juostas, girliandas, puošnius bumbulus „pon pons“, fantastiškus drugelius ar žibintus.

Jei į renginį keliaujate kaip svečias, krepą galima panaudoti puokščių įrišimui bei dovanų pakavimui. Minkštasis popierius yra puikus užpildas dovanų dėžutės ar maišelio vidui.

Dėl savo savybių krepas idealiai tinka įvairių rūšių rankdarbiams. Ypač dekoratyvus ir paprastas naudoti vaikų darbeliams darželiuose ar mokyklose. Neįtikėtinai originaliai ir tikroviškai atrodo krepinio popieriaus gėlės. Iš popierinių gvazdikų, rožių ar net pakalnučių ir magnolijų gaminamos puokštės, vainikai, karūnos. Jomis puošiami patys įvairiausi objektai.

Įsigykite internetu už mažą kainą

Ypač patraukli krepinio popieriaus savybė – tai palyginti maža jo kaina. Pačias unikaliausias idėjas įgyvendinti galima taupiai naudojant asmeninį biudžetą, tereikia paieškoti įkvėpimo virtualiose pamokose ar tiesiog pasikliauti savo fantazija. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų krepinio popieriaus asortimentą. Internetu popierių galite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.