Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Baltas lapas
langeliais
linija
Popieriaus gramatūra
g/m2
-
g/m2
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Klijuotas
Klijuoti
Neklijuoti
Siūtas
Spiralinis įrišimas
Su langeliais
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Lapų skaičius
-
Lapų kiekis pakuotėje
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
kartona
kartonas
kietas
lankstus
minkstas
pvc
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
9 x 9 cm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
12...10...19

Kanceliarijos reikmenys dažniausiai neišvengiamai pirmoje eilėje siejasi būtent su užrašais ir tuo, kas reikalinga įvairaus pobūdžio informacijai žymėtis. Nors ir modernios technologijos sparčiai žengia į priekį, yra visos galimybės patogiai kurtis užrašus virtualioje erdvėje, daug kas vis dar mėgsta popierinius užrašus, kuriuos galima nešiotis visur su savimi. Tai savaip žavinga ir patogu. Toliau skaitydami sužinosite apie užrašų kanceliarijos skirtingiems poreikiams pasirinkimą.

Sąsiuviniai ir popierius užrašams, bloknotai patogiam informacijos žymėjimui

Tikriausiai daugelis pasakys, kaip gera su savimi turėti užrašinę, kurioje galima žymėtis dienotvarkę, naudotis ja įvairiems darbo reikalams ir ne tik. Tam, kad informacijos žymėjimas būtų dar patogesnis, galima dėti spalvotus žymeklius, pasibraukti svarbias vietas spalvotais markeriais ir t.t. Tvarka ir grožis užrašuose padeda sukurti ir dar didesnę tvarką savo profesiniame gyvenime, lengviau išsiskirti svarbius prioritetus ir juos įgyvendinti.

Užrašinių gali būti labai įvairių, tad pasirinksite sau labiausiai patinkančias pagal išvaizdą ir patogumą. Plačiame mūsų teikiamų kanceliarijos prekių asortimente rasite įvairių sąsiuvinių bei užrašinių ir langeliais, ir linijomis, ir visiškai tuščiais lapais. Skiriasi ir sąsiuvinių bei užrašinių storis, tad rinkitės sau labiausiai tinkamą.

Aukšta kanceliarijos reikmenų kokybė

Sąsiuviniai ir popierius užrašams, bloknotai tradiciškai geriausiais laikomi tie, kurie yra pakankamai storo popieriaus ir kitoje pusėje nepersimato rašalas. Žinoma, tuomet geriausia yra rinktis blankesnius tušinukus, kurių rašalas giliai neįsigeria, naudoti kitas dar didesniam patogumui skirtas kanceliarines priemones. Jeigu ieškote pigesnių variantų, galite rinktis ir minkštų viršelių sąsiuvinius. 

Užrašus kurti galima ir ant mažesnio formato bloknotų, ypač jei informacija glausta ir konkreti. Kai kurie bloknotai yra lipnūs, todėl juos galima patogiai pasikabinti matomoje vietoje kaip priminimus. Galimas labai skirtingų spalvų bei atspalvių ir dydžių pasirinkimas pagal unikalius naudojimo poreikius.

Kokius užrašus norėsite įsigyti ir kaip juos panaudosite sprendžiate tik jūs. Mūsų pareiga – užtikrinti, kad jūsų pasirinkimui nieko netrūktų ir pasiūlyti kaip įmanoma platesnį aukštos kokybės kanceliarijos reikmenų pasirinkimą patraukliomis kainomis.