Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Candle
LED lemputės
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Cokolis
Nesvarbu
GU10
MR16 (GU5.3)
Matmenys
Nesvarbu
38 x 38 x 108 mm
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Reikalingos kokybiškos lemputės, kurios tarnautų ilgą laiką ir jų nereikėtų dažnai keisti naujomis? Mūsų prekių asortimente rasite pačių įvairiausių pasirinkimų skirtingomis kainomis. Kviečiame skaityti toliau, susipažinti su mūsų pasiūlymais ir išsirinkti savo poreikiams tinkamiausias lemputes, o taip pat stalo šviestuvus ir kitus geram apšvietimui skirtus reikmenis.

Įvairaus galingumo lemputės plačiam pasirinkimui


Lempučių pasirinkimai mūsų asortimente labai nevienodi. Skiriasi jų galingumas ir sunaudojamos energijos kiekis, šviesos srauto intensyvumas, kaip ir švietimo trukmė. Išsamesnę informaciją apie lempučių savybes rasite prie kiekvienos jus sudominusios prekės aprašymo. Asortimentas yra sudarytas pagal labai skirtingus poreikius, jame rasite ir pigesnių, ir brangesnių lempučių pasirinkimų įvairioms reikmėms.


Pas mus rasite ir halogeninių, ir kaitrinių, ir LED lempučių, įvairių kitų rūšių lempučių plačioms pritaikymo galimybėms. Kilus klausimams, visuomet verta pasitarti su specialistais, kurie suteiks visą reikiamą informaciją apie lepmutes ir padės išsirinkti savo poreikius labiausiai tinkamas.

Dar daugiau patogumo


Kokybiškas apšvietimas yra svarbus visur. Tiek namuose laisvalaikiu skaitant knygą, tiek biure dirbant įvairius darbus, sėdint prie kompiuterio. Nuo gero apšvietimo iš dalies priklauso ir mūsų regėjimas, todėl pasirūpindami tinkamu apšvietimu mes taip pat pasirūpiname ir savo akimis, o sveikata juk yra didžiausias turtas, ypač tada, kai tenka praleisti prie kompiuterio ekrano daug laiko.


Su geromis lemputėmis ir šviestuvais akims nemalonią prietemą galėsite tiesiog pamiršti, nesvarbu, ar būtų vėlus vakaras ar tamsi, apsiniaukusi diena. Kadangi lemputės galioja ilgą laiką, kartą jas įsukus nereikia rūpintis dėl pakeitimo.


Kokybiškos, patvarios lemputės užtikrins skirtingą apšvietimo lygį pagal visus jūsų poreikius. Išsirinkite iš plataus prekių asortimento ir įsigykite internetu geromis kainomis!