Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Kiekis pakuotėje
-
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Nugarėlės plotis
mm
-
mm
Skirtukai
-
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Plastikas
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
12...10...12

 

Savo klientams internetinėje parduotuvėje siūlome itin platų aplankų bei segtuvų pasirinkimą gera kaina. Nuo paprastų plastmasinių atverčiamų aplankų, aplankų su įsegėle, iki žiedinių segtuvų dokumentams su pakietintomis nugarėlėmis. Mūsų – 4Office.lt – internetinėje parduotuvėje reikiamus aplankus, segtuvus ras ir turimą informaciją, konspektus artėjantiems egzaminams, atsiskaitymams susisteminti norintis studentas, ir biuro darbuotojas, kuriam reikia tvirto, patikimo segtuvo, padėsiančio saugiai laikyti svarbius dokumentus, sutartis. Dėl mūsų prekių asortimento įvairovės vienoje vietoje (mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje) galėsite patogiai išsirinkti visas norimas kanceliarines prekes!

 

Aplankai su įsegėle ir su guma

Aplankai paprastai įsigyjami dėl kelių priežasčių: pirkėjas nori susisteminti, patogiai, saugiai vienoje vietoje laikyti svarbią informaciją, dokumentus ir galėti juos bet kada pasiekti arba apsaugoti informaciją, dokumentus nuo fizinių pažeidimų nešiojantis juos su savimi. Bet kuriuo atveju mūsų internetinėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių aplankų, segtuvų, kitų dokumentų, spausdintinės informacijos saugojimą, nešiojimąsi palengvinančių priemonių, atliepiančių Jūsų poreikius: aplankai su įsigėle ar su guma, įvairaus tipo segtuvai, įmautės ir t.t. Siekiame, jog užsukę į mūsų internetinę parduotuvę, klientai galėtų rasti pačių įvairiausių kanceliarinių prekių, geriausiai atitinkančių jų poreikius!

 

Aplankai bei segtuvai dokumentams už gerą kainą internetu

Mes – 4Office.lt – savo internetinėje svetainėje siūlome itin platų kanceliarinių prekių, tame tarpe ir aplankų bei segtuvų dokumentams, pasirinkimą. Mūsų el. parduotuvėje rasite pačių įvairiausių aplankų (aplankų su įsegėle, aplankų su guma) bei segtuvų, įmaučių ir kitų kanceliarinių, biuro reikmenų, priemonių! Savo klientams siūlome ne tik itin platų prekių pasirinkimą, bet ir gerą kainą bei įvairius prekių pristatymo būdus (pirkinius atsiimti galite Jūsų pasirinktame DPD paštomate, per kurjerį arba  mūsų fizinėje parduotuvėje). Nuolat tobulėjame, plečiame savo prekių asortimentą tam, jog mūsų elektroninėje ar fizinėje parduotuvėje apsilankantys žmonės vienoje vietoje galėtų rasti visas reikiamas kanceliarines, biuro prekes!