Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus
Per egzaminą nėra leistina naudotis skaičiuotuvu, kuris turi tekstinę atmintį arba kurie turi pilną lotynišką raidyną. Moksliniai skaičiuotuvai be tekstinės atminties,. tai tokie skaičiuotuvai, kurių klaviatūroje nėra pilno lotyniško raidyno. Jų ekranėlyje dėstomos viena arba dvi simbolių eilės. Pirmoji skirta veiksmui, antroji - atsakymui. Išvardiname mokslinius skaičiuotuvus, kurie yra tinkami naudotis matematikos egzamino metu:
Tinkamų skaičiuotuvų sąrašas (nuoroda)
Pavyzdys kaip naudotis moksliniais skaičiuotuvais egzamine.

Ieškote, kokie skaičiuotuvai tinkami egzaminams ir tuo pačiu apimtų kuo daugiau funkcijų? Metas susipažinti su mūsų pateikiamu asortimentu, kuriame rasite pačių įvairiausių skaičiuotuvų, specialiai pritaikytų egzaminams pagal skirtingus poreikius. Skaitykite toliau ir suskubkite išsirinkti – pristatome labai geras skaičiuotuvų kainas ir platų pasirinkimą. Visa tai rasite internetu, šiame puslapyje.

Kokie skaičiuotuvai tinkami egzaminams?


4office internetinėje parduotuvėje pristatomi įvairūs kanceliariniai reikmenys ir kone viskas, ko reikia jūsų mokslams, studijoms, norint patogiai žymėtis informaciją ir atlikti reikiamus veiksmus. Ne išimtis ir skaičiuotuvai, kurie šiuo atveju idealiai pravers egzaminams ir taps nepamainomu įrankiu, be kurio tikrai niekaip neišsiverstumėte. 


Tačiau pirmiausia svarbu yra išsirinkti egzaminams pritaikytus skaičiuotuvus, kadangi egzaminų metu tinka toli gražu ne visi. Egzaminams iš tiesų galima naudoti tik tuos skaičiuotuvus, kuriuose nėra tekstinės atminties arba pilno lotyniško raidyno (oficialų egzaminams tinkamų skaičiuotuvų sąrašą rasite čia). 


Kokia tvarka vykdomi matematikos brandos egzaminai plačiau galėsite sužinoti šioje nuorodoje.


Egzaminams pritaikyti skaičiuotuvai tiesiog atlieka įvairias matematines skaičiavimo funkcijas, tačiau teksto juose neišsaugosite. Ekranėlyje matysite vieną arba dvi simbolių eiles, kuomet pirmoji eilė skirta veiksmui, o antroji – atsakymui. Žinoma, daug kas priklauso nuo konkrečios skaičiuotuvo rūšies. Skaičiuotuvai tinkami egzaminams yra įvairūs ir simbolių pateikimas bei skaičiavimo galimybių gausa gali skirtis.

Dar daugiau skaičiavimo funkcijų


Egzaminų skaičiuotuvuose yra įtrauktos visos svarbiausios skaičiavimo funkcijos, įskaitant tiek pačias pagrindines, tiek papildomas. Galimi ir paprastų, tik pačias svarbiausias funkcijas atliekančių skaičiuotuvų pasirinkimai, tiek skaičiuotuvai su itin didele funkcijų gausa, kuriuose yra net keli šimtai funkcijų. Egzaminams labiausiai tinkami vis tik yra moksliniai skaičiuotuvai, leidžiantys atlikti reikiamus veiksmus iš plataus funkcijų asortimento.


Kone visuose moksliniuose egzaminams pritaikytuose skaičiuotuvuose egzistuoja šios funkcijos:


 • daugyba, dalyba;
 • statistika;
 • trupmenos;
 • tikimybės;
 • logaritmai;
 • kompleksiniai skaičiai;
 • lygtys;
 • mokslinės konstantos;
 • metrinės konversijos;
 • šaknies traukimas;
 • ir daugybė kitų.

Pas mus pristatomi įvairaus dizaino skaičiuotuvai tinkami egzaminams, rasite tikrai ne vieną pasirinkimą. Labai skiriasi ir skaičiuotuvų kainos, tad galėsite išsirinkti sau tinkamiausią.

Visokeriopas patogumas


Naudojant skaičiuotuvus svarbiausia, kad jie būtų patogūs ir aiškūs. Funkcijų gausoje, be abejonės, neišmanančiam žmogui galima ir paklysti, tačiau svarbiausia, kad galėtumėte atlikti reikiamus veiksmus, kurie egzaminų metu gali būti visiškai nenumatyti.


Moderniuose skaičiuotuvuose ne tik aiškiai matysite visus veiksmus ir jų atsakymus. Skaičiuotuvai sukurti taip, kad juos būtų paprasta ir patogu naudoti. Jie pakankamai nedideli, kompaktiški, pritaikyti visur nešiotis su savimi ir neužima daug vietos. Pakankamai dideli skaičiuotuvų ekranai nevargina akių – tai dar vienas jų privalumas.


Renkantis skaičiuotuvus pravartu atsižvelgti ne tik į jiems būdingas funkcines galimybes, bet ir į baterijos tipą, kitus techninius rodiklius. Kreipkitės visais rūpimais pasirinkimo klausimais į mūsų specialistus ir tinkamo skaičiuotuvo pasirinkimas nebebus toks sudėtingas.


Skaičiuotuvai tinkami egzaminams iš plataus asortimento! Įsigykite patikimus ir kokybiškus skaičiuotuvus, kurie pasitarnaus kaip nepamainoma pagalbinė priemonė svarbiausių egzaminų metu.