Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Svoris
g
-
g
Ilgis
cm
-
cm
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Aukštis
mm
-
mm
Plotis
mm
-
mm
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
100 x 150 cm
120 x 200 cm
120 x 90 cm
150 x 100 cm
1508x1199x17 mm
180 x 120 cm
180 x 120 cm
20 mm x 60 cm
240 x 120 cm
2510 x 1340 mm
3010 x 1340 mm
45 x 60 cm
60 x 45 cm
60 x 90 cm
90 x 120 cm
90 x 180 cm
90 x 60 cm
Paviršius
Nesvarbu
Lakuotas
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kiekviename ofise, ugdymo ar mokymo įstaigoje pravers specialios magnetinės lentos, ant kurių patogu žymėti ir perteikti svarbią informaciją, ir vėliau ją lengvai nutrinti. Su magnetinėmis lentomis gerokai palengvėja mokymo procesai, sklandesnė tampa konferencijų, įvairių darbinių susitikimų veikla, todėl magnetinė lenta bus nepamainoma daugeliu atvejų ir ją tikrai pravartu įsigyti. 


Skaitydami toliau sužinosite apie platų magnetinių lentų asortimentą ir galėsite įsigyti iš mūsų internetinės parduotuvės gera kaina.

Magnetinės lentos plačiam pasirinkimui


Ko gero sunku būtų įsivaizduoti mokyklos klasę, kitą ugdymo įstaigą ar ofiso susitikimų kambarį be magnetinės lentos. Tai yra būtinas patogumui ir sklandiems procesams įrankis, be kurio sunkiai gautųsi reprezentatyviai pateikti svarbius duomenis. Magnetinė lenta yra kaip pagrindas, ant kurio žymima visa svarbiausia informacija, kuri yra visiems aiškiai matoma, o aiškus matomumas ir patogumas yra labai svarbus kiekvienam susitikimui ir mokymui.


Kadangi poreikiai gali būti labai nevienodi, pasistengėme sudaryti pakankamai platų, skirtingus lūkesčius atitinkantį magnetinių lentų asortimentą su labai įvairiais pasirinkimais.


Mūsų asortimente rasite tiek pastatomas su rėmais, tiek ant sienos pakabinamas skirtingų dydžių magnetines lentas labai įvairiomis kainomis. Skiriasi ne vien lentų dydžiai, bet ir jų savybės, galų gale, kiek nevienodas gali būti ir lentų dizainas, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog visos jos daugmaž vienodos. Būtent todėl prieš perkant svarbu pasidomėti kiekvieno pasirinkimo savybėmis, išstudijuoti tiekėjo pateikiamą informaciją, jeigu reikia, pasitariant, ir tik tada galėsite rinktis užtikrintai, žinodami, jog šis variantas kaip tik idealiausiai jums tiktų.

Dar daugiau patogumo


Magnetinė lenta yra patikimas ir be galo praktiškas darbo įrankis, kuris užtikrins jums visą reikiamą patogumą. Ant glotnaus paviršiaus norimas tekstas ar simboliai rašosi labai lengvai. Lygiai taip pat lengvai jie ir nutrinami specialia kempine, todėl vargti rašant ant magnetinės lentos tikrai nereikės. Naudokite skirtingų spalvų rašiklius ir braižykite schemas tam, kad informacijos perteikimas būtų dar paprastesnis.


Be magnetinių lentų dar prekiaujame ir kreidinėmis lentomis, o taip pat visais reikiamais priedais, rašymo įrankiais ir kone viskuo, ko gali prireikti patogiai lentų priežiūrai bei naudojimui.


Kokybiškos, patogaus naudojimo ir itin patvarios magnetinės lentos jūsų plačiam pasirinkimui! Įsigykite iš 4office internetinės parduotuvės dar pigiau ir visuomet šauniomis kainomis.