Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba
Numatytas rūšiavimas
Naujausios
Brangiausia viršuje
Pigiausia viršuje

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Juoda
Grafito storis
mm
-
mm
Korpuso spalva
Nesvarbu
juoda
sidabrinė
Rutuliuko skersmuo
mm
-
mm
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Mėgstantiems rašyti ranka ir kurtis užrašus popierinėse knygelėse, o ne elektroniniame formate, labai pravers prabangūs plunksnakočiai ir rašikliai, suteikiantys dar kilnesnį rašymo pojūtį ir užtikrinantys dar daugiau patogumo bei geresnę užrašų kokybę. Su prabangiais plunksnakočiais galima įgyvendinti įvairius kūrybinius rašymo sumanymus, jie tinkami ir kaip unikali dovana tiek savo išvaizda, tiek praktinėmis panaudojimo savybėmis

Skaitykite toliau ir susipažinkite su mūsų pristatomu prabangių plunksnakočių bei kitų nekasdieniškų kanceliarijos reikmenų asortimentu, kuriame galėsite įsigyti dominančių rašymo priemonių gera kaina.

Prabangūs plunksnakočiai plačiam pasirinkimui


Plunksnakotis yra klasikinė rašymo priemonė, naudota jau nuo senų senovės, tik šiais laikais įgijusi modernesnę ir patogesniam naudojimui pritaikytą formą. Nors ir rašymas ranka dažnai nustelbiamas technologijų, vis dar yra nemažai žmonių, išlaikančių unikalų rašymo ranka stilių ir pojūtį – jiems plunksnakočiai ir bus pats idealiausias pasirinkimas.

Prabangių plunksnakočių gali būti labai įvairių. Žiūrėkite, kas jums labiausiai patiktų pagal dizainą ir išvaizdą. Pristatome platų, įvairaus dizaino plunksnakočių asortimentą tam, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausias rašymo priemonės pagal skonį. Labai skiriasi pasirinkimų kainos – rasite nuo pigesnių iki pačių brangiausių plunksnakočių, tad galėsite išsirinkti pagal savo poreikius.

Viskas, ko reikia dar didesniam patogumui


Be rašymo priemonių pas mus taip pat rasite viską, ko reikia nepriekaištingiems užrašams ir tvarkai savo darbo lentynose kurti. Tai įvairios kanceliarinės priemonės iš daugybės skirtingų kategorijų su dar daugiau įvairių pasirinkimų kiekvienoje iš jų. Visa tai padės užtikrinti nepriekaištingą patogumą ir mėgautis sklandžiu rašymu be rūpesčių.

Unikalios verslo dovanos


Prabangūs plunksnakočiai, rašikliai, kiti kanceliariniai reikmenys – tai yra šaunios dovanų idėjos, kurioms neprilygsta niekas. Mėgstantiems rašyti ranka, vertinantiems klasikinį stilių ir estetinį skonį, prabangus plunksnakotis bus puiki staigmena. Ant plunksnakočių metalinio korpuso taip pat galima išgraviruoti lazeriais įvairius inicialus, sukurti išties unikalią ir prasmingą dovaną, kuri bus žmogui labai didelis ir ilgaamžis turtas.

Jeigu jūsų akys jau užkliuvo už kurio nors pasirinkimo – nelaukite ir įsigykite patikusį rašiklį. Pirkdami internetu rasite ne tik daugybę neprilygstamos kokybės pasiūlymų, bet ir dar geresnes kainas.