Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Dailė yra vienas iš nuostabiausių laisvalaikio užsiėmimų ir gyvenimo būdų meniškos sielos žmonėms. Kūrybingas žmogus gali sukurti ištisus pasaulius, perteikti juos drobėje ir įamžinti gražiausiomis spalvomis. Tačiau norint tapyti reikalingi ne tik kūrybiniai gebėjimai, bet ir teptukai tapybai, drobės bei kiti įrankiai, be kurių paversti kūrybinių sumanymų realybe būtų tiesiog neįmanoma. Būtent todėl svarbu apsirūpinti visais reikmenimis tam, kad kilus sumanymams vėliau nieko nepritrūktų.


Toliau skaitydami rasite platų tapybos teptukų bei kitų reikmenų asortimentą, leisiantį įgyvendinti pačias įvairiausias kūrybines idėjas, perteikiant jas spalvomis. Pristatomas ne tik platus dailės prekių pasirinkimas, bet ir geros kainos perkant internetu.

Teptukai tapybai ir jų rinkiniai


Teptukas yra pagrindinis dailininko įrankis, kuriuo naudojantis vyksta svarbiausias darbas ir yra įgyvendinami kūrybiniai procesai. Įgudusi ranka ir žvilgsnis gali sukurti teptuku pačius didžiausius stebuklus, kurie džiugins ir kitų akis. Tai ne tik ilgamečio darbo rezultatas, šlifuojant savo turimus gabumus bei talentus, bet ir kokybiškų dailės įrankių pagalba.


Labai svarbu, kad teptukai tapybai būtų kokybiški, patogūs naudoti, tinkamo dydžio ir tankumo šereliais. Tik tuomet galėsite pasiekti norimą kūrybos rezultatą. Iš tiesų, tapant dažniausiai tenka naudoti skirtingus kelių rūšių teptukus, padedančius išgauti nevienodą potėpį, todėl pravers pasidairyti po siūlomą asortimentą iš arčiau ir išsirinkti specialiai sukurtus teptukų rinkinius.

Platus dailės reikmenų pasirinkimas


4office internetinėje parduotuvėje prekiaujama pačiais įvairiausiais dailės reikmenimis. Nemažą dalį jų sudaro skirtingų dydžių ir rūšių teptukai tapybai, pritaikyti tiek profesionaliems, tiek mėgėjiškiems poreikiams. Skiriasi ne tik teptukų dydžiai, bet ir šerelių medžiagos, išvaizda bei dizainas, galimi labai įvairūs teptukų pasirinkimai skirtingiems tapybos poreikiams.


Be teptukų dar taip pat rasite ir įvairių kitų dailės reikmenų, palengvinančių kūrybos procesą ir leidžiančių įgyvendinti jį dar greičiau bei patogiau. Tai ir specialus tapybos popierius, pritaikytas skirtingų rūšių dažams, dažai, indeliai vandeniui, drobės ir viskas, ko reikia norint gražiai tapyti.

Dėmesys teptukų kokybei


Kaip jau ir buvo minėta, tapybos sėkmė nemaža dalimi priklauso nuo įrankių kokybiškumo. Su kokybiškais įrankiais tapyti yra lengviau, jie ne taip dažnai keičiami, todėl sutaupote daugiau laiko ir išlaidų. Būtent todėl esame sudarę tik kokybiškų ir patikimų priemonių tapybai asortimentą iš skirtingų gamintojų. Jame rasite ir pigesnių, ir brangesnių variantų bei teptukų rinkinių.


Pirkdami dėmesį atkreipkite dėmesį į teptukų storį ir šerelių tipą, ar tai sintetiniai, ar natūralūs šereliai, su kokiais dažais jie labiausiai tinkami naudoti. Tuomet tikrai neprašausite pro šalį ir išsirinksite savo kūrybai tinkamiausius įrankius.


Įvairiais tapybos reikmenimis galime aprūpinti pagal skirtingus poreikius – mokyklų moksleivius, lankančius dailės būrelius, dailės studentus, užsiimančius tapyba laisvalaikiu.


Teptukai tapybai visai nebrangūs, pateikiami gera kaina, tad yra prieinami kone kiekvienam. Kviečiame pasidairyti po mūsų pristatomą asortimentą ir įsigyti savo kūrybinėms reikmėms tinkamiausių įrankių.