Parašyktie mums
Nuotolinė pagalba

Filtruoti

Kaina
-
Prekės tipas
Nesvarbu
Gamintojas
Nesvarbu
Formatas
Popieriaus tipas
Nesvarbu
Įrišimas
Viršelis
Tipas
Nesvarbu
Spausdinimo technologija
Spalvos nr.
Nesvarbu
Atverčiamas viršus
Automatinis
Rašalo spalva
Nesvarbu
Korpuso spalva
Nesvarbu
Laikymo zona
Rinkiniai
Skirta
Nesvarbu
Produkto rūšis
Nesvarbu
Galvutės tipas
Nesvarbu
Grafito kietumas
Viršelio tipas
Nesvarbu
Antspaudo forma
Nesvarbu
Pagalvėlės spalva
Nesvarbu
Spaudo tipas
Nesvarbu
Pagalvėlės tipas
Nesvarbu
Datatorius
Vokelio tipas
Nesvarbu
Gazuotas
Laikiklio tipas
Nesvarbu
Sulankstymo būdas
Nesvarbu
Kategorija
Nesvarbu
Saugumo klasė
Nesvarbu
Jungtis
Nesvarbu
Kalba
Nesvarbu
Lietuviškų raidžių klavišai
Rinkinys
Rusiškų raidžių klavišai
Atminties dydis
Nesvarbu
Ekrano dydis
Nesvarbu
Maržos skaičiavimas
Mokesčių skaičiavimas
Šaknies skaičiavimas
Valiutos keitimas
Jungiklis
Ergonomiška
Medžiaga
Nesvarbu
Su porankiais
Apšvietimo tipas
Nesvarbu
Cokolis
Nesvarbu
Energijos klasė
Nesvarbu
Matmenys
Nesvarbu
Paviršius
Nesvarbu
Rėmas
Amžius
Rodyti produktus

Kas yra modelinas? – Tai plastiška medžiaga, savo savybėmis primenanti molį ar plastiliną. Lengvai minkomas ir formuojamas modelinas nuo plastilino skiriasi tuo, jog sukietėja. Kietėjimo sąlygos priklauso nuo modelino rūšies. Jis gali džiūti ir stingti savaime arba gali būti „kepamas“ orkaitėje. Pavyzdžiui modeliną „Fimo“ pakaitinus apie 30 minučių 110 oC temperatūroje, gausime tvirtą plastiką primenantį gaminį. Savaime džiūstantis modelinas kietėja lėčiau – per parą išdžiūsta apie 1 cm storio sluoksnis.

Sužinoti kaip kietėja modelinas instrukcija ant pakuotės tikrai pagelbės. Joje gali būti nurodomas ir modelino minkštumas. Įprastai minkštesnį (soft) gaminį renkasi pradedantieji kūrėjai. Iš kieto modelino lengviau išlipdyti tikslias formas, tačiau jis labiau tinka pažengusiems.

Modelino galima rasti supakuoto po kilogramą, pusę kilogramo ar vos penkiasdešimt šešių gramų pakuotėse. Jo galima įsigyti pačių įvairiausių spalvų – įprastos baltos, raudonos, metalizuotos ar netgi švytinčias tamsoje. Šią universalią medžiagą naudoja menininkai, rankdarbių mėgėjai vaikai ir profesionalūs kūrėjai.

Kaip išsirinkti gerą modeliną internetu?

Gero modelino galima įsigyti kanceliarinių priemonių ar dailės reikmenų prekybos vietose. Žinomų gamintojų, taip pat „Fimo“ modelinas internetu parduodamas ir mūsų parduotuvėje. Čia galima rasti platų modelino, dar vadinamo polimeriniu moliu, asortimentą. O vadovaujantis prekių aprašymais paprasta išsirinkti būtent tai, ko reikia. Parduotuvėje www.4office.lt modeliną galite neskubėdami išsirinkti būdami namuose ar biure, apmokėti ir atsiimti jums patogiu būdu nurodytu skiltyje „Informacija klientui“.

Modelinas vaikams

Modelinas vaikams yra puiki priemonė lavinti smulkiąją motoriką, vaizduotę ir kūrybiškumą, pažinti formas ir spalvas. Lipdymas – tai ir raminanti veikla, sukurianti nuolatinio judesio jausmą. Iš modelino galima pasigaminti mėgstamo herojaus figūrėlę ar naudojant modelino formeles „išsikepti“ vėžlių, liūtų ir kitų gyvūnų. Minkšta ir plastiška medžiaga patiks net patiems mažiausiems. Modelinas yra saugus sveikatai ir netoksiškas. Galima rasti produktų beveik šimtu procentu pagamintų iš natūralių medžiagų. Vis tik saugumo sumetimais svarbu stebėti, kad itin jaunas menininkas neragautų savo kūrinio.

Modelinas rankdarbiams

Iš polimerinio molio gimsta fantastiški rankdarbiai – raktų pakabukai, sagos, papuošalai ar net lėlės. Jis tinka pačių įvairiausių aksesuarų ir namų dekoracijų gamybai. Modelino gėlėmis, uogomis ar pačiomis įvairiausiomis figūrėlėms papuošti stalo įrankiai ir puodeliai gali tapti puikia dovana arba džiuginti namiškius. Lipdiniai formuojami kaip ir iš molio – drėkinant rankas. Sudėtingesniems darbams galima naudoti menteles, rėžtukus ir specialias silikono formeles. Svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo pateiktą instrukciją, kaip teisingai išdžiovinti ar „iškepti“ nulipdytą kūrinį. Pabaigtas figūras galima šlifuoti, dažyti, lakuoti. Modelino likutį reikėtų saugoti nuo išdžiūvimo sandariai uždarius pakuotę ar suvyniojus į plėvelę.

Spalvotas modelinas

Modelinas internetu ir fizinėse parduotuvėse parduodamas ne tik baltas ar įprastos molio spalvos. Jo galima rasti saulėgrąžų geltonumo, lašišos rausvumo, skaistaus purpuro ar konjako atspalvio. Kai kurių gamintojų spalvotas modelinas pasižymi neįtikėtinais efektais – šviečia tamsoje ar žėri blizgučiais. Granito spalvos modelinas „Fimo“ išdžiūvęs savo išvaizda primena tikrą granito akmenį. O skaidrios spalvos gaminys pakaitintas tampa panašus į porcelianą. Skirtingų spalvų modeliną galima maišyti tarpusavyje, išgaunant keisčiausius raštus ar naujas spalvas.